هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 728

موارد پالایش شده بر اساس تاریخ: ارديبهشت 812 - فرش سجاده ای با کیفیت - خرید سجاده فرش محرابی و فرش مسجد از کارخانه
پنج شنبه, 26 ارديبهشت 812 01:08

کاشان قطب زری بافی ایران


کاشان نقش زر بر تار و پود شهر
کاشان را مرکز عمده زری ‌بافی و از پیشگام‌ ترین مناطق ایران زمین در عرصه این هنر به شمار می‌رود که با بهره‌مندی از استادان و هنرمندان برجسته از دیرباز قطب زری‌ بافی محسوب می‌شده است.

منتشرشده در وبلاگ
چهارشنبه, 25 ارديبهشت 812 19:07

پشتی طرح محراب

به منظور تامین  تجهیزات مورد نیاز مساجد و به درخواست مکرر مشتریان عزیز شرکت سجاده فرش محراب نقش اقدام به تولید و بافت انواع پشتی برای مساجد با طرح محرابی و سجاده ای نموده است.

منتشرشده در وبلاگ
چهارشنبه, 25 ارديبهشت 812 03:11

عید سعید فطر مبارک

محراب دلهایتان مملوء ازعشق الهی....

منتشرشده در وبلاگ

معاون پژوهش و فناوری دانشکده مهندسی نساجی دانشگاه صنعتی اصفهان در گفتگوی اختصاصی با نشریه نساجی موفق، ضمن اشاره به جایگاه این دانشگاه در صنعت نساجی کشور و همچنین اهمیت بالای استان اصفهان در صنعت نساجی گفت:

منتشرشده در وبلاگ
sajade-farsh

فروشگاه اینترنتی  فرش سجاده ای محراب نقش کاشان

 

شرکت  فرش سجاده ای محراب نقش با بیش از 20سال سابقه در صنعت نساجی به ویژه تولید فرش محرابی یا فرش سجاده ای کاشان برای  مساجد، حسینیه ها، اماکن متبرکه ،امامزاده ها ، نمازخانه های مدارس و ارگان های دولتی با جدیدترین طرح ها و چشم نواز ترین رنگ ها در  تولید کفپوش های فرش سجاده ای  خدمت گزار شما عزیزان است.محراب نقش علاوه برتولید سجاد فرش ، محصولات دیگری چون فرش تشریفات که برای سالن ها، راهروها، هتل ها، همایش ها و اماکن عمومی قابلیت استفاده را دارد؛ پشتی هایی هم طرح با سجاده فرش برای مساجد، هم نقش با فرش های ماشینی برای منازل برای مکان های مذهبی - تفریحی سنتی  چون قهوه خانه ها و رستوران ها است و تابلو فرش هایی زیبا با طرح هایی متنوع در سبد محصولات خود گنجانده است.  «نصب دقیق و صحیح»، «ضمانت مناسب ترین  قیمت» و «ارائه بهترین کیفیت» از اصولی است که محراب نقش، به آن پایبند بوده و همین عامل سبب شده تا محراب نقش را با عنوان محبوب ترین برند فرش سجاده ای در بین مساجد بشناسند . هدف این مجموعه  آبادانی بهشت  زمین یعنی مساجد است .در همین راستا به ارائه مشاوره رایگان  فروش  سجاده به متولیان و خیرین مساجد به صورت فعال و صادقانه پرداخته است .همچنین به منظوره  تسهیل در امر مفروش کردن مساجد طرح تعویض فرش های کهنه را با سجاده فرش نو ارائه داده است. در صورت سفارش فرش سجاده ای با طرحی خاص و منحصر به فرد، شرکت فرش سجاده ای محراب نقش، توسط طراحان حرفه ای خود، این نیاز شما را برآورده می سازد. برای آگاهی از قیمت و همچنین خرید سجاده فرش کافیست تلفن خود را بردارید و تماس بگیرید کارشناسان فنی  24 ساعته آماده پاسخگویی به شما  دوستان عزیزهستند.

"ما بر آنیم که همدمی برای سجده های عاشقانه ی شما باشیم"

Raychat