موارد پالایش شده بر اساس تاریخ: ارديبهشت 1396 - فرش سجاده ای با کیفیت - خرید سجاده فرش محرابی و فرش مسجد از کارخانه
پنج شنبه, 21 ارديبهشت 1396 09:03

نصب و اجرا

 

متولیان، مسئولین و خیرین محترم! در صورتی که تصمیم به خرید سجاده فرش از تولیدکننده‌ای به جز شرکت فرش سجاده‌ای محراب نقش را دارید یا اینکه سجاده فرش را تهیه نموده و تصمیم دارید آن را به بهترین صورت نصب و پهن نمایید لازم به ذکر است که تیم نصب شرکت فرش سجاده ای محراب نقش با حدود دو دهه سابقه فعالیت نصب سجاده فرش آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

کافیست سجاده فرش خود را تهیه کنید و با ما  تماس بگیرید تا کارشناسان تیم نصب ما بعد از حضور در محل اقدامات لازم را برای مفروش کردن مسجد انجام دهند.

منتشرشده در وبلاگ
sajade-farsh

فروشگاه اینترنتی  فرش سجاده ای محراب نقش کاشان

 

شرکت  فرش سجاده ای محراب نقش با بیش از 20سال سابقه در صنعت نساجی به ویژه تولید فرش محرابی یا فرش سجاده ای کاشان برای  مساجد، حسینیه ها، اماکن متبرکه ،امامزاده ها ، نمازخانه های مدارس و ارگان های دولتی با جدیدترین طرح ها و چشم نواز ترین رنگ ها در  تولید کفپوش های فرش سجاده ای  خدمت گزار شما عزیزان است.محراب نقش علاوه برتولید سجاد فرش ، محصولات دیگری چون فرش تشریفات که برای سالن ها، راهروها، هتل ها، همایش ها و اماکن عمومی قابلیت استفاده را دارد؛ پشتی هایی هم طرح با سجاده فرش برای مساجد، هم نقش با فرش های ماشینی برای منازل برای مکان های مذهبی - تفریحی سنتی  چون قهوه خانه ها و رستوران ها است و تابلو فرش هایی زیبا با طرح هایی متنوع در سبد محصولات خود گنجانده است.  «نصب دقیق و صحیح»، «ضمانت مناسب ترین  قیمت» و «ارائه بهترین کیفیت» از اصولی است که محراب نقش، به آن پایبند بوده و همین عامل سبب شده تا محراب نقش را با عنوان محبوب ترین برند فرش سجاده ای در بین مساجد بشناسند . هدف این مجموعه  آبادانی بهشت  زمین یعنی مساجد است .در همین راستا به ارائه مشاوره رایگان  فروش  سجاده به متولیان و خیرین مساجد به صورت فعال و صادقانه پرداخته است .همچنین به منظوره  تسهیل در امر مفروش کردن مساجد طرح تعویض فرش های کهنه را با سجاده فرش نو ارائه داده است. در صورت سفارش فرش سجاده ای با طرحی خاص و منحصر به فرد، شرکت فرش سجاده ای محراب نقش، توسط طراحان حرفه ای خود، این نیاز شما را برآورده می سازد. برای آگاهی از قیمت و همچنین خرید سجاده فرش کافیست تلفن خود را بردارید و تماس بگیرید کارشناسان فنی  24 ساعته آماده پاسخگویی به شما  دوستان عزیزهستند.

"ما بر آنیم که همدمی برای سجده های عاشقانه ی شما باشیم"

Raychat