موارد پالایش شده بر اساس تاریخ: مهر 1395 - فرش سجاده ای با کیفیت - خرید سجاده فرش محرابی و فرش مسجد از کارخانه
سه شنبه, 27 مهر 1395 07:29

مسجداکبریه لاهیجان

مسجد اکبریه یکی از مشهورترین مساجد استان گیلان و از بناهای  تاریخی مهم است که در زمان فتحعلی شاه قاجار ایجاد و در محله گابنه شهر لاهیجان واقع شده‌است.

منتشرشده در وبلاگ
سه شنبه, 27 مهر 1395 05:54

فرش یا قالی چیست؟


قالی یا فرش نوعی زیرانداز بافته شده از الیاف پنبه، پشم و در بعضی مواقع از ابریشم است که به طور معمول برای پوشیدن زمین به کار می‌رود.

منتشرشده در وبلاگ


   در شش ماه نخست امسال دو میلیون و 700 هزار مترمربع فرش ماشینی از شهرستان کاشان به 45 کشور  به ارزش 44 میلیون دلار صادر شده است.

منتشرشده در وبلاگ

 مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی آران و بیدگل گفت: در یک حادثه آتش سوزی یک کارخانه فرش ماشینی در میدان صنعت این شهر دچار حریق گسترده شد.

منتشرشده در وبلاگ

 «ارباب حسن تفضلی» که نام ماندگار خود را با مُهر«پدر نساجی ایران» کسی که به عنوان موسس نخستین کارخانه ریسندگی نام شهرش را در جای جای ایران شُهره کرد، شهری که پیشینۀ 7500 ساله‌اش را با کشف پارچه‌های آن در تپه‌های تاریخی سیلک هویدا کرده و این صنعت را برای همیشه روزگار زنده نگه داشته است.

منتشرشده در وبلاگ

 شهردار کاشان از احداث موزه فرش کاشان در مشهد اردهال خبر داد، گفت:

منتشرشده در وبلاگ
دوشنبه, 19 مهر 1395 06:36

آهار فرش چیست؟

در ابتدا به واژه آهار از نظر لغوی میپردازیم:

منتشرشده در وبلاگ

آواها و نواهای قالیبافان نوش آباد گردآوری می شود

منتشرشده در وبلاگ

آغاز آیین بافت فرش «هر گردشگر یک گره» با حضور رییس مرکز ملی فرش ایران، شهردار و اعضای شورای شهر نوش آباد در شهر زیر زمینی اویی برگزار شد.

منتشرشده در وبلاگ

 
    شهر آران و بیدگل در سالهای اخیر به دلیل تولید فرش دستباف جایگاه ویژه ای در اقتصاد ملی داشت

منتشرشده در وبلاگ
صفحه1 از2
sajade-farsh

فروشگاه اینترنتی  فرش سجاده ای محراب نقش کاشان

 

شرکت  فرش سجاده ای محراب نقش با بیش از 20سال سابقه در صنعت نساجی به ویژه تولید فرش محرابی یا فرش سجاده ای کاشان برای  مساجد، حسینیه ها، اماکن متبرکه ،امامزاده ها ، نمازخانه های مدارس و ارگان های دولتی با جدیدترین طرح ها و چشم نواز ترین رنگ ها در  تولید کفپوش های فرش سجاده ای  خدمت گزار شما عزیزان است.محراب نقش علاوه برتولید سجاد فرش ، محصولات دیگری چون فرش تشریفات که برای سالن ها، راهروها، هتل ها، همایش ها و اماکن عمومی قابلیت استفاده را دارد؛ پشتی هایی هم طرح با سجاده فرش برای مساجد، هم نقش با فرش های ماشینی برای منازل برای مکان های مذهبی - تفریحی سنتی  چون قهوه خانه ها و رستوران ها است و تابلو فرش هایی زیبا با طرح هایی متنوع در سبد محصولات خود گنجانده است.  «نصب دقیق و صحیح»، «ضمانت مناسب ترین  قیمت» و «ارائه بهترین کیفیت» از اصولی است که محراب نقش، به آن پایبند بوده و همین عامل سبب شده تا محراب نقش را با عنوان محبوب ترین برند فرش سجاده ای در بین مساجد بشناسند . هدف این مجموعه  آبادانی بهشت  زمین یعنی مساجد است .در همین راستا به ارائه مشاوره رایگان  فروش  سجاده به متولیان و خیرین مساجد به صورت فعال و صادقانه پرداخته است .همچنین به منظوره  تسهیل در امر مفروش کردن مساجد طرح تعویض فرش های کهنه را با سجاده فرش نو ارائه داده است. در صورت سفارش فرش سجاده ای با طرحی خاص و منحصر به فرد، شرکت فرش سجاده ای محراب نقش، توسط طراحان حرفه ای خود، این نیاز شما را برآورده می سازد. برای آگاهی از قیمت و همچنین خرید سجاده فرش کافیست تلفن خود را بردارید و تماس بگیرید کارشناسان فنی  24 ساعته آماده پاسخگویی به شما  دوستان عزیزهستند.

"ما بر آنیم که همدمی برای سجده های عاشقانه ی شما باشیم"

Raychat