موارد پالایش شده بر اساس تاریخ: مرداد 1395 - فرش سجاده ای با کیفیت - خرید سجاده فرش محرابی و فرش مسجد از کارخانه


    صنایع دستی از دیربازترین آثار برجای مانده ازگذشتگان  ماست که ریشه در تاریخ، فرهنگ و تمدن این جامعه دارد.

منتشرشده در وبلاگ
دوشنبه, 18 مرداد 1395 08:47

زیباترین فرش سه بعدی

 فرش  بافی یکی از هنر های بسیار زیباست که  آمیخته با خلاقیت است هزاران راز در گره گره این فرش ها وجود دارد

منتشرشده در وبلاگ

 مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شاهرود که  از سال 76 فعالیت خود را آغاز کرده و برای نخستین بار در ایران اقدام به آموزش قالی بافی به نابینایان کرده است. این طرح با هدف کمک به جامعه نابینایان شهرستان شاهرود از زمستان 94 آغاز شده و هم اکنون نیز ادامه دارد.

منتشرشده در وبلاگ
چهارشنبه, 13 مرداد 1395 08:44

کاشان قطب زری بافی ایران


کاشان نقش زر بر تار و پود شهر
کاشان را مرکز عمده زری ‌بافی و از پیشگام‌ ترین مناطق ایران زمین در عرصه این هنر به شمار می‌رود که با بهره‌مندی از استادان و هنرمندان برجسته از دیرباز قطب زری‌ بافی محسوب می‌شده است.

منتشرشده در وبلاگ
sajade-farsh

فروشگاه اینترنتی  فرش سجاده ای محراب نقش کاشان

 

شرکت  فرش سجاده ای محراب نقش با بیش از 20سال سابقه در صنعت نساجی به ویژه تولید فرش محرابی یا فرش سجاده ای کاشان برای  مساجد، حسینیه ها، اماکن متبرکه ،امامزاده ها ، نمازخانه های مدارس و ارگان های دولتی با جدیدترین طرح ها و چشم نواز ترین رنگ ها در  تولید کفپوش های فرش سجاده ای  خدمت گزار شما عزیزان است.محراب نقش علاوه برتولید سجاد فرش ، محصولات دیگری چون فرش تشریفات که برای سالن ها، راهروها، هتل ها، همایش ها و اماکن عمومی قابلیت استفاده را دارد؛ پشتی هایی هم طرح با سجاده فرش برای مساجد، هم نقش با فرش های ماشینی برای منازل برای مکان های مذهبی - تفریحی سنتی  چون قهوه خانه ها و رستوران ها است و تابلو فرش هایی زیبا با طرح هایی متنوع در سبد محصولات خود گنجانده است.  «نصب دقیق و صحیح»، «ضمانت مناسب ترین  قیمت» و «ارائه بهترین کیفیت» از اصولی است که محراب نقش، به آن پایبند بوده و همین عامل سبب شده تا محراب نقش را با عنوان محبوب ترین برند فرش سجاده ای در بین مساجد بشناسند . هدف این مجموعه  آبادانی بهشت  زمین یعنی مساجد است .در همین راستا به ارائه مشاوره رایگان  فروش  سجاده به متولیان و خیرین مساجد به صورت فعال و صادقانه پرداخته است .همچنین به منظوره  تسهیل در امر مفروش کردن مساجد طرح تعویض فرش های کهنه را با سجاده فرش نو ارائه داده است. در صورت سفارش فرش سجاده ای با طرحی خاص و منحصر به فرد، شرکت فرش سجاده ای محراب نقش، توسط طراحان حرفه ای خود، این نیاز شما را برآورده می سازد. برای آگاهی از قیمت و همچنین خرید سجاده فرش کافیست تلفن خود را بردارید و تماس بگیرید کارشناسان فنی  24 ساعته آماده پاسخگویی به شما  دوستان عزیزهستند.

"ما بر آنیم که همدمی برای سجده های عاشقانه ی شما باشیم"

Raychat