معرفی ماشین آلات


 

معرفی ماشین آلات محراب نقش

واندویل

 وندویل یا Van de Wiele نام شرکتی است که در سال ۱۸۸۰ در بلژیک تاسیس شد. این شرکت در زمینه‌ی تولید ماشین‌آلات و خط تولید انواع تولیدات نساجی از جمله فرش ماشینی فعالیت می‌کند.

نام وندویل در ایران به دلیل استفاده‌ی بسیاری از شرکت‌های ایرانی از ماشین‌آلات این شرکت برای تولید فرش ماشینی شناخته شده است. هدف از طراحی دستگاه فرش ماشینی HCPX2 برای تولید فرش ماشینی با کیفیت بالا و بافتی شبیه فرش دستبافت ایرانی یاهمان دستبافت گونه  hand look توسط شرکت وندویل می باشد.
پس با تمام این صحبت های گفته شده به این نتیجه میرسیم که واندویل نام دستگاهی است که تولید کننده آن بلژیک

در ست مثل اینکه بگوییم  فرش دستباف کاشان، قالی کرمان
یعنی این قالی در کرمان بافته شده
وقتی هم می گوییم این سجاده ، بافت واندویل دارد، یعنی تکنولوژی بافت آن مربوط به کشور آلمان است.

شونهر

کمپانی شونهر طی یک دهه گذشته در حال توسعه بازار خود در ایران بوده و به خوبی توانسته سهم خود را در این بازار افزایش دهد. بنا به نظر تولیدکنندگان فرش ماشینی در ایران، ماشین آلات شونهر به لحاظ تنوع بافت زمینه، سرعت تولید و اتوماسیون نسبت به ماشین آلات مشابه برتری محسوسی دارند و توانسته اند متناسب با نیاز بازار نسبت به ارتقای کیفی محصولات خود اقدامات موثری انجام داده و در این زمینه پیشگام باشند.

ارائه ریزبافت ترین و نفیس ترین فرش ماشینی 1200 شانه با ماشین Alpha 500 XHDCشونهر. لازم به ذکر است که شونهر فقط ماشین بافندگی برای سیستم FACE TO FACE می سازد. شرکت شونهر بعد از آلفا 300 اقدام به ساخت ماشین آلفا 320، 360 و 400 کرد که به مراتب سیستمی پیشرفته تر نسبت به نوع قبلی بود است.
پس با تمام این صحبت های  به این نتیجه میرسیم که شونهر نام دستگاهی است که تولید کننده آن آلمان  میباشد

البته باید این رو هم خدمت شما  عرض کنم که استفاده از دستگاه شونهر بیشتر در طی دو دهه اخیر کاربرد داشته و دیگه جای خودش رو به دستگاه های واندویل داده
نا گفته نماید هنوزم در برخی شرکت ها از این دستگاه استفاده میشه و هنوز به طور کامل  و به کار گیری این دستگاه هنوز منسوخ نشده

 


 از دیگر دستگاههای مورد کاربرد در این صنعت دستگاه  ADRدستگاهی با عرض 4 متر می باشد ؛که بیشتر برای گلیم یا فریزبافی به کار می رود. به دلیل ضعیف بودن دستگاه نمی توان فرش با تراکم بالا رابا آن بافت. انواع دستگاه های700 خارجی با نامهای HCP1-برای 8 رنگ-HCP2-برای10 رنگ-HLX،CRP،CRX1,2،CRTو...میباشند که در کل از نظر کیفیت بافت با همدیگر فرق دارند.HCPها تولیدات دستبافت گونه هستند وCRXکریستال و 1500.

 

معرفی ماشین آلات


دیگر دستگاه های ماشینی 400شانه گلیم بافی UCL واندویل و CLP 320 شانه؛ 340 شانه فریز بافی RCI و فریز ابریشم 400 شانه یا فرش گلیم و فرش گلیم متالیک دارUCL واندویل؛ 280 شانه شگی بافی و 500 شانه شنل ؛ CTMشونهر برای تولید شنل(مدرن برجسته) می باشند.


شرکت فرش سجاده ای محراب نقش کاشان با بیش از 20سال سابقه در صنعت نساجی، سعی کرده است همزمان با پیشرفت هایی که در صنعت نساجی روی داده ، بروزترین دستگاه های روز دنیا را خریداری کند و با به کارگیری پیشرفته ترین ماشین آلات  سجاده فرشی با بهترین کیفیت ، بافته شده توسط جدیدترین دستگاه ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.logo newفروشگاه اینترنتی  فرش سجاده ای محراب نقش کاشان

 

شرکت  فرش سجاده ایی محراب نقش با بیش از 20سال سابقه در صنعت نساجی به ویژه تولید فرش محرابی یا فرش سجاده ای کاشان برای  مساجد، حسینیه ها، اماکن متبرکه ،امامزاده ها ، نمازخانه های مدارس و ارگان های دولتی با جدیدترین طرح ها و چشم نواز ترین رنگ ها در  تولید کفپوش های فرش سجاده ای  خدمت گزار شما عزیزان است.محراب نقش علاوه برتولید سجاد فرش ، محصولات دیگری چون فرش تشریفات که برای سالن ها، راهروها، هتل ها، همایش ها و اماکن عمومی قابلیت استفاده را دارد؛ پشتی هایی هم طرح با سجاده فرش برای مساجد، هم نقش با فرش های ماشینی برای منازل برای مکان های مذهبی - تفریحی سنتی  چون قهوه خانه ها و رستوران ها است و تابلو فرش هایی زیبا با طرح هایی متنوع در سبد محصولات خود گنجانده است.  «نصب دقیق و صحیح»، «ضمانت مناسب ترین  قیمت» و «ارائه بهترین کیفیت» از اصولی است که محراب نقش، به آن پایبند بوده و همین عامل سبب شده تا محراب نقش را با عنوان محبوب ترین برند فرش سجاده ای در بین مساجد بشناسند . هدف این مجموعه  آبادانی بهشت  زمین یعنی مساجد است .در همین راستا به ارائه مشاوره رایگان  فروش  سجاده به متولیان و خیرین مساجد به صورت فعال و صادقانه پرداخته است .همچنین به منظوره  تسهیل در امر مفروش کردن مساجد طرح تعویض فرش های کهنه را با سجاده فرش نو ارائه داده است. در صورت سفارش فرش سجاده ای با طرحی خاص و منحصر به فرد، شرکت فرش سجاده ایی محراب نقش، توسط طراحان حرفه ای خود، این نیاز شما را برآورده می سازد. برای آگاهی از قیمت و همچنین خرید سجاده فرش کافیست تلفن خود را بردارید و تماس بگیرید کارشناسان فنی  24 ساعته آماده پاسخگویی به شما  دوستان عزیزهستند.

"ما بر آنیم که همدمی برای سجده های عاشقانه ی شما باشیم"