چرا سجاده فرش


چرا بهتر است برای مساجد از سجاده فرش استفاده شود؟

 

 

1- سجاده فرش کمک شایانی به مشخص شدن قبله برای نمازگزارن، حتی آنهایی که برای اولین بار به مسجد امده‌اند دارد.

2- یکپارچگی و نظم در رنگ و طرح سجاده فرش باعث ایجاد فضایی مطلوب در داخل مسجد میشود.

۳- یکی از مهمترین مسائل در برگزاری نماز جماعت نظم صفوف است و فرش سجاده‌ای به خاطر طراحی خاصی که دارد به این امر کمک شایانی میکند.
۴- در صورت نصب صحیح سجاده فرش، تمام محیط مسجد میتواند به صورت یکپارچه و کامل مفروش شود
۵- سجاده فرش میتواند در هر اندازه ای تولید شود و این باعث میشود که دیگر مسجد نیازی به پهن کردن کناره و فرش‌های کوچک برای پر کردن سطح زمین مسجد نداشته باشد.
۶- در صورت بروز صدمه به فرش، سجاده فرش بسیار آسان و سریع ترمیم می شود. به طوری که فقط یک فرش سجاده ترمیم و یا حتی تعویض می شود. اما در صورت صدمه به فرش ماشینی کل تخته فرش ۹ یا ۱۲ متری باید تعویض گردد. همچنین تعویض یک فرش ماشینی با همان طرح قبلی بسیار سخت تر از تعویض سجاده فرش و یافتن همان فرش قبلی است.
۷-ترمیم و یا تعویض سجاده فرش ها بسیار با صرفه تر از تعویض فرش ماشینی است.
۸- رنگ بندی یک پارچه در مساجد باعث لطافت فضا شده و میتواند محیطی صمیمی و روحانی ایجاد کند. طرح و رنگ‌های زیبای سجاده فرش قابلیت هماهنگی رنگ و طرح را با ساختار درب و پنجره با مسجد را دارا می باشند.
۹- نصب و مفروش کردن مسجد با سجاده‌فرش بسیار آسان‌تر از فرش می باشد.logo newفروشگاه اینترنتی  فرش سجاده ای محراب نقش کاشان

 

شرکت  فرش سجاده ایی محراب نقش با بیش از 20سال سابقه در صنعت نساجی به ویژه تولید فرش محرابی یا فرش سجاده ای کاشان برای  مساجد، حسینیه ها، اماکن متبرکه ،امامزاده ها ، نمازخانه های مدارس و ارگان های دولتی با جدیدترین طرح ها و چشم نواز ترین رنگ ها در  تولید کفپوش های فرش سجاده ای  خدمت گزار شما عزیزان است.محراب نقش علاوه برتولید سجاد فرش ، محصولات دیگری چون فرش تشریفات که برای سالن ها، راهروها، هتل ها، همایش ها و اماکن عمومی قابلیت استفاده را دارد؛ پشتی هایی هم طرح با سجاده فرش برای مساجد، هم نقش با فرش های ماشینی برای منازل برای مکان های مذهبی - تفریحی سنتی  چون قهوه خانه ها و رستوران ها است و تابلو فرش هایی زیبا با طرح هایی متنوع در سبد محصولات خود گنجانده است.  «نصب دقیق و صحیح»، «ضمانت مناسب ترین  قیمت» و «ارائه بهترین کیفیت» از اصولی است که محراب نقش، به آن پایبند بوده و همین عامل سبب شده تا محراب نقش را با عنوان محبوب ترین برند فرش سجاده ای در بین مساجد بشناسند . هدف این مجموعه  آبادانی بهشت  زمین یعنی مساجد است .در همین راستا به ارائه مشاوره رایگان  فروش  سجاده به متولیان و خیرین مساجد به صورت فعال و صادقانه پرداخته است .همچنین به منظوره  تسهیل در امر مفروش کردن مساجد طرح تعویض فرش های کهنه را با سجاده فرش نو ارائه داده است. در صورت سفارش فرش سجاده ای با طرحی خاص و منحصر به فرد، شرکت فرش سجاده ایی محراب نقش، توسط طراحان حرفه ای خود، این نیاز شما را برآورده می سازد. برای آگاهی از قیمت و همچنین خرید سجاده فرش کافیست تلفن خود را بردارید و تماس بگیرید کارشناسان فنی  24 ساعته آماده پاسخگویی به شما  دوستان عزیزهستند.

"ما بر آنیم که همدمی برای سجده های عاشقانه ی شما باشیم"