بافت نفیس ترین فرش دستباف در آران و بیدگل


کار بافت نفیس ترین و زیباترین فرش دستباف درآران و بیدگل و با نظارت تعاونی فرش دستباف با طراحی خاص و مواد اولیه درجه یک امروز مورخ 1395/09/07به پایان رسید.


     بافت این فرش که به صورت جفتی  دو عدد تخته فرش که از لحاظ نقشه و بافت کاملا یکسان بوده توسط بافندگان استادکار و مجرب، بافته شده حاصل کار و زحمات یک خانواده ای است که به صورت مستمر روزانه 3 نفر مشغول بافت آن بوده و به مدت 2 سال کار بافت این فرشبه  طول انجامیده است.
    بافت نفیس ترین فرش دستباف در آران و بیدگل
    ابعاد فرش 4×3 به مساحت 12مترمربع که جفت آن 24مترمربع می باشد.
    
    مواد اولیه فرش کرک و گلهای آن ابریشم می باشد و باتوجه به هنر بافنده که توانسته است تعداد رنگ های فرش را حدودا 7 رنگ اضافه نماید یعنی از 18 رنگ به 25 رنگ افزایش داده است.
    
    ازنظر کمی هم ابریشم بافته شده در این فرش حدودا 3برابر حد متعارف آن می باشد. چون معمولا" بافت 2 تخته فرش گل ابریشم مشابه آن با 11-10 کیلو ابریشم بافته می شود ولی در این فرش بالغ بر 30کیلوگرم ابریشم با زمینه کرم و حاشیه خاکی بافته شده است.
    بافت نفیس ترین فرش دستباف در آران و بیدگل
    تعداد گره های زده شده در این دوتخته فرش بالغ بر 000،500،6 گره می باشد و باعنایت به عدم هیچ گونه عیوبی در این فرش از نظر اندازه و... و رنگ آمیزی جذاب و بروز آن میتوان این فرش را بی نظیر ترین فرش دستباف شهرستان آران و بیدگل معرفی نمود.sajade-farsh

فروشگاه اینترنتی  فرش سجاده ای محراب نقش کاشان

 

شرکت  فرش سجاده ای محراب نقش با بیش از 20سال سابقه در صنعت نساجی به ویژه تولید فرش محرابی یا فرش سجاده ای کاشان برای  مساجد، حسینیه ها، اماکن متبرکه ،امامزاده ها ، نمازخانه های مدارس و ارگان های دولتی با جدیدترین طرح ها و چشم نواز ترین رنگ ها در  تولید کفپوش های فرش سجاده ای  خدمت گزار شما عزیزان است.محراب نقش علاوه برتولید سجاد فرش ، محصولات دیگری چون فرش تشریفات که برای سالن ها، راهروها، هتل ها، همایش ها و اماکن عمومی قابلیت استفاده را دارد؛ پشتی هایی هم طرح با سجاده فرش برای مساجد، هم نقش با فرش های ماشینی برای منازل برای مکان های مذهبی - تفریحی سنتی  چون قهوه خانه ها و رستوران ها است و تابلو فرش هایی زیبا با طرح هایی متنوع در سبد محصولات خود گنجانده است.  «نصب دقیق و صحیح»، «ضمانت مناسب ترین  قیمت» و «ارائه بهترین کیفیت» از اصولی است که محراب نقش، به آن پایبند بوده و همین عامل سبب شده تا محراب نقش را با عنوان محبوب ترین برند فرش سجاده ای در بین مساجد بشناسند . هدف این مجموعه  آبادانی بهشت  زمین یعنی مساجد است .در همین راستا به ارائه مشاوره رایگان  فروش  سجاده به متولیان و خیرین مساجد به صورت فعال و صادقانه پرداخته است .همچنین به منظوره  تسهیل در امر مفروش کردن مساجد طرح تعویض فرش های کهنه را با سجاده فرش نو ارائه داده است. در صورت سفارش فرش سجاده ای با طرحی خاص و منحصر به فرد، شرکت فرش سجاده ای محراب نقش، توسط طراحان حرفه ای خود، این نیاز شما را برآورده می سازد. برای آگاهی از قیمت و همچنین خرید سجاده فرش کافیست تلفن خود را بردارید و تماس بگیرید کارشناسان فنی  24 ساعته آماده پاسخگویی به شما  دوستان عزیزهستند.

"ما بر آنیم که همدمی برای سجده های عاشقانه ی شما باشیم"

Raychat