آران و بیدگل صادر کننده فرش و سجاده فرش


چهار صنعتگر آران و بیدگلی به عنوان صادرکننده نمونه فرش و  فرش سجاده ماشینی استان اصفهان در سال جاری معرفی شدند.

 

گروه صنعتی نساجی اطمینان با مدیریت سیدمرتضی سجادی بیدگلی، تمدن فرش با مدیریت علی دریاب، فرش نسترن گل با مدیریت مهدی بلالی بیدگلی و فرش قیطران با مدیریت مجتبی الوان‌زاده از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان به عنوان صادرکننده نمونه استانی انتخاب شدند.

مدیرعامل هیئت مدیره شهرک صنعتی سلیمان صباحی با اعلام این خبر به صادرات ۱۰۰ میلیون دلاری انواع فرش  و فرش سجاده ماشینی و صنایع وابسته به فرش از آران و بیدگل به کشورهای دیگر اشاره کرد و گفت: بیش از ۷۰ درصد این صادرات توسط این چهار صنعتگر و حاج تقی رحمانی بیدگلی به عنوان صادر کننده نمونه ملی بوده است.

عبدالرحیم مفیدی اضافه کرد: محصولات این شرکت‌ها به کشورهای عراق، افغانستان، آذربایجان، چین، استرالیا، روسیه، کانادا و شرق آسیا صادر می شود.

به گفته وی در بخش صادرکنندگان قابل تقدیر نیز دو صنعتگر آران و بیدگلی آقایان حاج محمد پامیلی بیدگلی و عباس بهادری در لیست ۱۱نفره استانی قرار دارند.

مفیدی سهم دو درصدی جمعیت آران و بیدگل در استان اصفهان را یادآور شد و عنوان کرد: متوسط صادرات آران و بیدگل با ۷۰۰ واحد تولیدی بیش از ۲۰ درصد سهم صادرات استان پهناور و صنعتی اصفهان است.

شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی آران و بیدگل با تولید سالیانه ۳۵میلیون متر مربع فرش و فرش سجاده ماشینی، قطب بین المللی این صنعت است.

صادرات فرش سجاده  یکی از اهداف شرکت نقش محراب بوده  و هست، شاید مواردی همچون عملکرد مناسب، خلاقیت مدیران، کیفیت عالی، مدیریت موفق و مؤثر در شرکت محراب نقش ما را در رسیدن به این هدف یاری رساند.sajade-farsh

فروشگاه اینترنتی  فرش سجاده ای محراب نقش کاشان

 

شرکت  فرش سجاده ای محراب نقش با بیش از 20سال سابقه در صنعت نساجی به ویژه تولید فرش محرابی یا فرش سجاده ای کاشان برای  مساجد، حسینیه ها، اماکن متبرکه ،امامزاده ها ، نمازخانه های مدارس و ارگان های دولتی با جدیدترین طرح ها و چشم نواز ترین رنگ ها در  تولید کفپوش های فرش سجاده ای  خدمت گزار شما عزیزان است.محراب نقش علاوه برتولید سجاد فرش ، محصولات دیگری چون فرش تشریفات که برای سالن ها، راهروها، هتل ها، همایش ها و اماکن عمومی قابلیت استفاده را دارد؛ پشتی هایی هم طرح با سجاده فرش برای مساجد، هم نقش با فرش های ماشینی برای منازل برای مکان های مذهبی - تفریحی سنتی  چون قهوه خانه ها و رستوران ها است و تابلو فرش هایی زیبا با طرح هایی متنوع در سبد محصولات خود گنجانده است.  «نصب دقیق و صحیح»، «ضمانت مناسب ترین  قیمت» و «ارائه بهترین کیفیت» از اصولی است که محراب نقش، به آن پایبند بوده و همین عامل سبب شده تا محراب نقش را با عنوان محبوب ترین برند فرش سجاده ای در بین مساجد بشناسند . هدف این مجموعه  آبادانی بهشت  زمین یعنی مساجد است .در همین راستا به ارائه مشاوره رایگان  فروش  سجاده به متولیان و خیرین مساجد به صورت فعال و صادقانه پرداخته است .همچنین به منظوره  تسهیل در امر مفروش کردن مساجد طرح تعویض فرش های کهنه را با سجاده فرش نو ارائه داده است. در صورت سفارش فرش سجاده ای با طرحی خاص و منحصر به فرد، شرکت فرش سجاده ای محراب نقش، توسط طراحان حرفه ای خود، این نیاز شما را برآورده می سازد. برای آگاهی از قیمت و همچنین خرید سجاده فرش کافیست تلفن خود را بردارید و تماس بگیرید کارشناسان فنی  24 ساعته آماده پاسخگویی به شما  دوستان عزیزهستند.

"ما بر آنیم که همدمی برای سجده های عاشقانه ی شما باشیم"

Raychat