طرح همکاری در فروش فرش سجاده ای


طرح همکاری در فروش فرش سجاده ای

کسب درآمد میلیونی با همکاری در فروش فرش سجاده ای –  پرداخت ۱۰۰٪ تضمینی و به موقع

 

سود ۵درصد به ازای هر سفارش

 

چطور می تونیم درآمد میلیونی تضمین شده بدون سرمایه اولیه داشته باشیم؟

شرکت فرش سجاده ای محراب نقش جهت حمایت از جوانان این مرز و بوم و ایجاد اشتغال؛ طرح همکاری در فروش را ارائه نموده است. کافی است در این طرح ثبت نام کنیم. مدارس و مساجدی که نیاز به فرش سجاده ای دارند را پیدا کنیم. با مدارس و هیئت امنای مساجد ارتباط گرفته؛ محصولات و طرح های فرش سجاده ای محراب نقش را معرفی کنیم. تعداد بیشتری سفارش بگیریم. اعتماد آنها را به خود جلب کنیم و کسب خود را رونق بخشیم. در نهایت از شرکت فرش سجاده ای محراب نقش به ازای هر سفارش ۵ درصد از مبلغ فروش را دریافت کنیم. یعنی به محض دریافت سفارش منجر به قرارداد، با توجه به متراژ مسجد حق الزحمه خود را دریافت نمایید. یعنی به ازای هر مسجد با متراژ ۳۰۰ متر تقریبا مبلغ ۳۰۰۰۰۰۰ تومان درآمد کسب کنید.

 

ارائه طرح هایی متنوع ویژه مدارس و مساجد

شرکت فرش سجاده ای محراب نقش، سجاده فرش در تراکم و شانه های مختلف با رنج قیمت های متفاوت ارائه می دهد؛ تا بتواند سلایق همه مشتریان و همچنین بازاریابان با توان تبلیغاتی مختلف را پوشش دهد. همچنین طرح های ویژه ای ارائه داده است. از جمله به این موارد می توان اشاره داشت:

  1. طرح تعویض فرش های سجاده ای به سجاده فرش نو پس از بررسی سجاده فرش.
  2. طرح  ویژه بن تخفیف و هدیه ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی برای ائمه جماعات مساجد سراسر کشور.
  3. طرح شگفت انگیز با سود پلکانی ( طرح همکاری در فروش سجاده)

طرحی جذاب و شگفت انگیز  ( با سود پلکانی)

تا حالا به این فکر کردیم درآمد بیشتر و کار ثابت داشته باشیم؟ و فقط به دریافت سود مشخص و کار موقت اکتفا نکنیم؟

اگر می خواهیم بدانیم چگونه می توان بازاریاب ثابت شد و سود پلکانی دریافت کرد؛ زمان را از دست ندهیم. با مدیر فروش محراب نقش به شماره ۹۱۳۳۶۱۷۲۵۶ تماس گرفته و با توکل به خدا آینده شغلی درخشان برای خود رقم بزنیم.

همین الان در طرح همکاری در فروش فرش سجاده ثبت نام کنید

و  از محصولات و سجاده فرش های ما دیدن نمایید

و با معرفی آنها با خیال راحت بدون هیچ سرمایه اولیه ای کسب درآمد کنید.

 sajade-farsh

فروشگاه اینترنتی  فرش سجاده ای محراب نقش کاشان

 

شرکت  فرش سجاده ای محراب نقش با بیش از 20سال سابقه در صنعت نساجی به ویژه تولید فرش محرابی یا فرش سجاده ای کاشان برای  مساجد، حسینیه ها، اماکن متبرکه ،امامزاده ها ، نمازخانه های مدارس و ارگان های دولتی با جدیدترین طرح ها و چشم نواز ترین رنگ ها در  تولید کفپوش های فرش سجاده ای  خدمت گزار شما عزیزان است.محراب نقش علاوه برتولید سجاد فرش ، محصولات دیگری چون فرش تشریفات که برای سالن ها، راهروها، هتل ها، همایش ها و اماکن عمومی قابلیت استفاده را دارد؛ پشتی هایی هم طرح با سجاده فرش برای مساجد، هم نقش با فرش های ماشینی برای منازل برای مکان های مذهبی - تفریحی سنتی  چون قهوه خانه ها و رستوران ها است و تابلو فرش هایی زیبا با طرح هایی متنوع در سبد محصولات خود گنجانده است.  «نصب دقیق و صحیح»، «ضمانت مناسب ترین  قیمت» و «ارائه بهترین کیفیت» از اصولی است که محراب نقش، به آن پایبند بوده و همین عامل سبب شده تا محراب نقش را با عنوان محبوب ترین برند فرش سجاده ای در بین مساجد بشناسند . هدف این مجموعه  آبادانی بهشت  زمین یعنی مساجد است .در همین راستا به ارائه مشاوره رایگان  فروش  سجاده به متولیان و خیرین مساجد به صورت فعال و صادقانه پرداخته است .همچنین به منظوره  تسهیل در امر مفروش کردن مساجد طرح تعویض فرش های کهنه را با سجاده فرش نو ارائه داده است. در صورت سفارش فرش سجاده ای با طرحی خاص و منحصر به فرد، شرکت فرش سجاده ای محراب نقش، توسط طراحان حرفه ای خود، این نیاز شما را برآورده می سازد. برای آگاهی از قیمت و همچنین خرید سجاده فرش کافیست تلفن خود را بردارید و تماس بگیرید کارشناسان فنی  24 ساعته آماده پاسخگویی به شما  دوستان عزیزهستند.

"ما بر آنیم که همدمی برای سجده های عاشقانه ی شما باشیم"

Raychat