هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 728

نکات لازم جهت شستشو و خشک نمودن سجاده فرش


  • توصیه میشود شستشوی سجاده فرشها رابه شرکتهای معتبر قالیشویی بسپارید
  • درصورتی که قصددارید خودتان سجاده فرش راشستشو کنید،اول آنها را کاملا تکان داده و گرد و غبار آنها را بگیریدو بعد شستشو را شروع کنید.
  • حتی المقدوردر زمان جابه جا کردن سجاده فرش ها جهت شستشو آنها را رول  کرده و سپس اقدام به جابه جایی نمایید و از تا کردن سجاده فرش جدأ خودداری شود.

 

  • شستشوی سجاده فرش با مواد پاک کننده دارای خاصیت اسیدی مانند کلرو هیدروسولفیتها باعث کم دوامی و از بین رفتن تارهای فرش میشود.بهترین شوینده صصابون های کم اسیدی می باشد.
  • روشویی سجاده فرش با هر نوع شامپویی باعث پوسیدگی فرش میگردد.تبلیغاتی که در این زمینه در مورد شامپو فرشها میشود صحت ندارد.
  • جهت خشک کردن رطوبت قسمتی از سجاده فرش به کمک اسفنج ،حوله ،و یا پارچه ایی آب اضافی را جمع آوری کرده و سپس قسمت مرطوب را در مقابل آفتاب ملایم و یا به وسیله حرارت غیر مستقیم سشوار دستی از پشت و روی رول،سجاده فرشها را خشک کنید.
  • استفاده از حرارت مستقیم بخاری ،شومینه،رادیاتور و...جهت خشک کردن باعث آسیب به سجاده فرش شما میشود.

 sajade-farsh

فروشگاه اینترنتی  فرش سجاده ای محراب نقش کاشان

 

شرکت  فرش سجاده ای محراب نقش با بیش از 20سال سابقه در صنعت نساجی به ویژه تولید فرش محرابی یا فرش سجاده ای کاشان برای  مساجد، حسینیه ها، اماکن متبرکه ،امامزاده ها ، نمازخانه های مدارس و ارگان های دولتی با جدیدترین طرح ها و چشم نواز ترین رنگ ها در  تولید کفپوش های فرش سجاده ای  خدمت گزار شما عزیزان است.محراب نقش علاوه برتولید سجاد فرش ، محصولات دیگری چون فرش تشریفات که برای سالن ها، راهروها، هتل ها، همایش ها و اماکن عمومی قابلیت استفاده را دارد؛ پشتی هایی هم طرح با سجاده فرش برای مساجد، هم نقش با فرش های ماشینی برای منازل برای مکان های مذهبی - تفریحی سنتی  چون قهوه خانه ها و رستوران ها است و تابلو فرش هایی زیبا با طرح هایی متنوع در سبد محصولات خود گنجانده است.  «نصب دقیق و صحیح»، «ضمانت مناسب ترین  قیمت» و «ارائه بهترین کیفیت» از اصولی است که محراب نقش، به آن پایبند بوده و همین عامل سبب شده تا محراب نقش را با عنوان محبوب ترین برند فرش سجاده ای در بین مساجد بشناسند . هدف این مجموعه  آبادانی بهشت  زمین یعنی مساجد است .در همین راستا به ارائه مشاوره رایگان  فروش  سجاده به متولیان و خیرین مساجد به صورت فعال و صادقانه پرداخته است .همچنین به منظوره  تسهیل در امر مفروش کردن مساجد طرح تعویض فرش های کهنه را با سجاده فرش نو ارائه داده است. در صورت سفارش فرش سجاده ای با طرحی خاص و منحصر به فرد، شرکت فرش سجاده ای محراب نقش، توسط طراحان حرفه ای خود، این نیاز شما را برآورده می سازد. برای آگاهی از قیمت و همچنین خرید سجاده فرش کافیست تلفن خود را بردارید و تماس بگیرید کارشناسان فنی  24 ساعته آماده پاسخگویی به شما  دوستان عزیزهستند.

"ما بر آنیم که همدمی برای سجده های عاشقانه ی شما باشیم"

Raychat