از بین بردن پرز های سجاده فرش


راه های بسیارمتفاوتی برای کاهش پرزهای سجاده فرش وجود دارد که برخی از انها اشاره میکنیم

 

  1. یک کیسه حمام را خیس کرده به دست بکشید و از راه خواب فرش  ان را به ارامی کیسه بکشید .
  2. هر دو روزی یک بار قالی ها را جارو برقی و یا دستی بکشید. سعی کنید  سالی چند بار با شامپو فرش ، فرش ها را شامپو کنید.
  3. برای براق کردن رنگ های قالی کمی سرکه را با خاک اره مخلوط کرده و به ارامی فرچه ای را در این مخلوط بزنید و روی فرش بکشید و زمانی که فرش ها خشک شدند سطح ان را با جاروبرقی تمیز نمایید.

  4. در صورت اندازه های زیاد مثل فرش سجاده ای مساجد ، حسینیه ها و مصلی ها برای از بین بردن پرز فرش سجاده ای و یا سجاده فرش ، سعی کنید هفته اول روزی یک مرتبه جاروبرقی شود تا پرز و یا کرک های اولیه از بین برود -بعد از اتمام پرز های اولیه فرش ، فرش مذکور دیگر پرزی نخواهد داشت.

ناگفته نماند که بعد از پا خوردن ممکن است مقدار ناچیزی از پرز فرش به سطح فرش اماده که در ان صورت پرز بسیار ناچیز خواهد بود.

 

منبع:www.naghshmehrab.comlogo newفروشگاه اینترنتی  فرش سجاده ای محراب نقش کاشان

 

شرکت  فرش سجاده ایی محراب نقش با بیش از 20سال سابقه در صنعت نساجی به ویژه تولید فرش محرابی یا فرش سجاده ای کاشان برای  مساجد، حسینیه ها، اماکن متبرکه ،امامزاده ها ، نمازخانه های مدارس و ارگان های دولتی با جدیدترین طرح ها و چشم نواز ترین رنگ ها در  تولید کفپوش های فرش سجاده ای  خدمت گزار شما عزیزان است.محراب نقش علاوه برتولید سجاد فرش ، محصولات دیگری چون فرش تشریفات که برای سالن ها، راهروها، هتل ها، همایش ها و اماکن عمومی قابلیت استفاده را دارد؛ پشتی هایی هم طرح با سجاده فرش برای مساجد، هم نقش با فرش های ماشینی برای منازل برای مکان های مذهبی - تفریحی سنتی  چون قهوه خانه ها و رستوران ها است و تابلو فرش هایی زیبا با طرح هایی متنوع در سبد محصولات خود گنجانده است.  «نصب دقیق و صحیح»، «ضمانت مناسب ترین  قیمت» و «ارائه بهترین کیفیت» از اصولی است که محراب نقش، به آن پایبند بوده و همین عامل سبب شده تا محراب نقش را با عنوان محبوب ترین برند فرش سجاده ای در بین مساجد بشناسند . هدف این مجموعه  آبادانی بهشت  زمین یعنی مساجد است .در همین راستا به ارائه مشاوره رایگان  فروش  سجاده به متولیان و خیرین مساجد به صورت فعال و صادقانه پرداخته است .همچنین به منظوره  تسهیل در امر مفروش کردن مساجد طرح تعویض فرش های کهنه را با سجاده فرش نو ارائه داده است. در صورت سفارش فرش سجاده ای با طرحی خاص و منحصر به فرد، شرکت فرش سجاده ایی محراب نقش، توسط طراحان حرفه ای خود، این نیاز شما را برآورده می سازد. برای آگاهی از قیمت و همچنین خرید سجاده فرش کافیست تلفن خود را بردارید و تماس بگیرید کارشناسان فنی  24 ساعته آماده پاسخگویی به شما  دوستان عزیزهستند.

"ما بر آنیم که همدمی برای سجده های عاشقانه ی شما باشیم"

Raychat