متری سود کن


متری سود کن

فرصت ویژه و استثنایی برای کسب درآمد

نشستن و انتظار کشیدن برای اشتغال کافیست!

آیا می‌خواهید درآمد میلیونی تضمین‌شده بدون سرمایه اولیه داشته باشید؟

به طرح همکاری در فروش فرش سجاده‌ای بپیوندید!

برای این منظور کافیست که با مساجد و مدارسی که نیاز به سجاده فرش دارند ارتباط گرفته و محصولات و طرح های فرش سجاده ای محراب نقش را معرفی نمایید. و با جلب اعتماد آنها تعدادی سفارش بگیرید و به ازای هر متر سود  آن را دریافت کنید.  یعنی به ازای هر مسجد با متراژ 300 متر مبلغ 3000000 تومان درآمد کسب کنید.

در نهایت از شرکت فرش سجاده ای محراب نقش به ازای هر سفارش  5 درصد از مبلغ فروش را به عنوان سود دریافت خواهید نمود . به محض دریافت سفارش که منجر به قرارداد شود ، با توجه به متراژ مسجد حق الزحمه خود را دریافت نمایید.

جهت اطلاع کامل از  از این طرح بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

 سجاده فرش مسجد

 

تلفن تماس: 09133617256  - 03154751365


محتوای بیشتر در این بخش: « مسجدتان را با تخفیف فرش کنید

sajade-farsh

فروشگاه اینترنتی  فرش سجاده ای محراب نقش کاشان

 

شرکت  فرش سجاده ای محراب نقش با بیش از 20سال سابقه در صنعت نساجی به ویژه تولید فرش محرابی یا فرش سجاده ای کاشان برای  مساجد، حسینیه ها، اماکن متبرکه ،امامزاده ها ، نمازخانه های مدارس و ارگان های دولتی با جدیدترین طرح ها و چشم نواز ترین رنگ ها در  تولید کفپوش های فرش سجاده ای  خدمت گزار شما عزیزان است.محراب نقش علاوه برتولید سجاد فرش ، محصولات دیگری چون فرش تشریفات که برای سالن ها، راهروها، هتل ها، همایش ها و اماکن عمومی قابلیت استفاده را دارد؛ پشتی هایی هم طرح با سجاده فرش برای مساجد، هم نقش با فرش های ماشینی برای منازل برای مکان های مذهبی - تفریحی سنتی  چون قهوه خانه ها و رستوران ها است و تابلو فرش هایی زیبا با طرح هایی متنوع در سبد محصولات خود گنجانده است.  «نصب دقیق و صحیح»، «ضمانت مناسب ترین  قیمت» و «ارائه بهترین کیفیت» از اصولی است که محراب نقش، به آن پایبند بوده و همین عامل سبب شده تا محراب نقش را با عنوان محبوب ترین برند فرش سجاده ای در بین مساجد بشناسند . هدف این مجموعه  آبادانی بهشت  زمین یعنی مساجد است .در همین راستا به ارائه مشاوره رایگان  فروش  سجاده به متولیان و خیرین مساجد به صورت فعال و صادقانه پرداخته است .همچنین به منظوره  تسهیل در امر مفروش کردن مساجد طرح تعویض فرش های کهنه را با سجاده فرش نو ارائه داده است. در صورت سفارش فرش سجاده ای با طرحی خاص و منحصر به فرد، شرکت فرش سجاده ای محراب نقش، توسط طراحان حرفه ای خود، این نیاز شما را برآورده می سازد. برای آگاهی از قیمت و همچنین خرید سجاده فرش کافیست تلفن خود را بردارید و تماس بگیرید کارشناسان فنی  24 ساعته آماده پاسخگویی به شما  دوستان عزیزهستند.

"ما بر آنیم که همدمی برای سجده های عاشقانه ی شما باشیم"

Raychat