logo-mini
بهترین سجاده فرش مسجد

بهترین سجاده فرش ماشینی باید چه رنگی داشته باشد؟

به اشتراک بگذارید:

بهترین سجاده فرش ماشینی باید چه رنگی داشته باشد؟

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 بهترین فر ش سجاده ای باید خصوصیاتی داشته باشد که با محیط مسجد سازگار باشد. در مقاله های قبلی توضیح داده شد که رنگ فرش بستگی به ساختار مسجد و اقلیمی که مسجد در آن قرار دارد متفاوت است. همچنین گفته شد که مردم هر منطقه آب و هوایی رنگ های خاصی را می پسندند. در اینجا سعی داریم بدون در نظر گرفتن اقلیم و ساختمان فرش بیشتر به موارد بهداشتی در انتخاب رنگ فرش بپردازیم.

بهترین سجاده فرش مسجد

نکات بهداشتی انتخاب رنگ بهترین سجاده فرش

بهترین سجاده فرش باید رنگی داشته باشد که در رعایت بیشتر و بهتر بهداشت مسجد موثر باشد. نظافت فرش ماشینی مسجد به خاطر زیاد بودن متراژ سجاده فرش کار آسانی نیست و هر چه زمان شستشوی فرش سجاده ای دیرتر باشد بهتر است. سجاده فرش باید رنگی داشته باشد که دیرتر چرک شود. هر چه رنگ سجاده فرش روشن تر باشد بیشتر لکه ها را نشان می دهد. برای فرش سجاده ای باید رنگ های سیر یا به اصطلاح چرک تاب را انتخاب کرد انواع سجاده فرش های رنگ سبز و سجاده فرش های گردویی و گلی و سورمه ای رنگ های مناسبی برای سجاده فرش هستند بعضی از طیف های رنگ آبی نیز در بافت فرش ماشینی سجاده ای انتخاب مناسبی هستند.

برای تلطیف فضای سجاده فرش بهتر است رنگ بوم فرش رنگ های چرک تاب باشد و رنگ گل ها و طرح های اطراف سجاده فرش روشن و شاد باشد تا جبران کننده تیرگی سجاده فرش باشد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

نظر بدهید