در مقاله قبل درباره بهترین فرش سجاده ای توضیحاتی خدمت شما داده شد. در اینجا به ادامه خصوصیات سجاده فرش ماشینی می پردازیم. می‌خواهیم بدانیم چه فرشی برای مساجد مناسب است و چگونه می‌شود بهترین انتخاب را برای فرش مسجد داشته باشیم.

فرش سجاده ای 700 شانه

بهترین فرش سجاده ای باید تراکمی داشته باشد که با مصارفی که در محیط مسجد است سازگار باشد. اگر در مسجد به‌صورت سه وعده نماز جماعت برگزار شود محیط مسجد بسیار پر رفت‌وآمد می‌شود و نیاز است که فرش ماشینی مورداستفاده در مسجد کیفیت بالایی داشته باشد. هر چه تراکم فرش بیشتر باشد تعداد ریشه‌ها بیشتر است و چون رفت‌وآمد مسجد زیاد است و فرش به‌اصطلاح زیاد پا می‌خورد پس ‌نیاز است هم فرش نرم باشد و هم اینکه کیفیتی داشته باشد که  دیرتر کهنه و خراب شود. هر چه تراکم بالاتر باشد، فرش نرم‌تر می‌شود و حرکت و ایستادن روی آن راحت است. از طرفی هم باید به میزان ایستادن نمازگزاران در نماز و نشستن آن‌ها روی فرش نیز توجه کرد که اگر تراکم پایین باشد ممکن باعث اذیت شدن و ایجاد درد در پای نمازگزاران مسن شود و فرد را خسته کند.

پیشنهاد ما تهیه فرش ماشینی با تراکم بالاست. هر چه فرش سجاده ای تراکم بالاتری داشته باشد برای مسجد مناسب‌تر است البته تهیه فرش ماشینی محرابی برای مسجد بستگی به بودجه مسجد دارد. فرش سجاده ای در تراکم‌ و شانه‌های مختلف بافته می‌شود. بسته به انتخاب نوع شانه و تراکم انتخابی، قیمت فرق خواهد کرد.

از کجا فرش مسجدی باکیفیت و ماندگار تهیه کنیم؟

سجاده فرش‌های تولیدی شرکت محراب نقش کاشان، صددرصد اکرولیک، بافته شده با نخ زمرد مشهد، بدون پرز، با کمک جدیدترین دستگاه‌های بلژیکی (وندویل) هستند.

برای ثبت سفارش، همین حالا تماس بگیرید:

شماره همراه ۰۹۱۳۳۶۱۷۲۵۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =