logo-mini
بهترین فرش سجاده ای چه تراکمی دارد

بهترین فرش سجاده ای چه تراکمی باید داشته باشد؟

به اشتراک بگذارید:

بهترین فرش سجاده ای چه تراکمی باید داشته باشد؟

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

در مقاله قبل درباره بهترین فرش سجاده ای توضیحاتی خدمت شما داده شد. در اینجا به مابقی خصوصیات سجاده فرش ماشینی بپردازیم. می‌خواهیم بدانیم چه فرشی برای مساجد مناسب است و چگونه می‌شود بهترین انتخاب را برای فرش مسجد داشته باشیم.

بهترین فرش سجاده ای چه تراکمی دارد

بهترین فرش سجاده ای باید تراکمی داشته باشد که با مصارفی که در محیط مسجد است سازگار باشد. اگر در مسجد به‌صورت سه وعده نماز جماعت برگزار شود محیط مسجد بسیار پر رفت‌وآمد می‌شود و نیاز است که فرش ماشینی مورداستفاده در مسجد کیفیت بالایی داشته باشد. هر چه تراکم فرش بیشتر باشد تعداد ریشه‌ها بیشتر است و چون رفت‌وآمد مسجد زیاد است و فرش به‌اصطلاح زیاد پا می‌خورد پس‌نیاز است هم فرش نرم باشد و هم اینکه کیفیتی داشته باشد که  دیرتر کهنه و خراب شود. هر چه تراکم بالاتر باشد فرش نرم‌تر می‌شود و حرکت و ایستادن روی آن راحت است. از طرفی هم باید به میزان ایستادن نمازگزاران در نماز و نشستن آن‌ها روی فرش نیز توجه کرد که اگر تراکم پایین باشد ممکن باعث اذیت شدن و ایجاد درد در پای نمازگزاران مسن شود و فرد را خسته کند.

پیشنهاد ما تهیه فرش ماشینی با تراکم بالاست. هر چه فرش سجاده ای تراکم بالاتری داشته باشد برای مسجد مناسب‌تر است البته تهیه فرش ماشینی محرابی برای مسجد بستگی به بودجه مسجد دارد و فرش سجاده ای در تراکم‌ها و شانه‌های مختلف بافته می‌شود   

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

نظر بدهید