logo-mini
تعویض فرش سجاده ای دسته دوم یا کهنه با سجاده فرش نو

تعویض فرش سجاده ای دست دوم با سجاده فرش نو

به اشتراک بگذارید:

تعویض فرش سجاده ای دست دوم با سجاده فرش نو

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

تعویض فرش های مسجد خود را به ما بسپارید

اگر شما متولی مسجد یا جزء  هیئت امنای آن هستید، حتما دغدغه زیباتر کردن فضای مسجدتان را دارید! شرکت محراب نقش در این تصمیم با شما همراه است. سجاده فرش های دست دوم شما توسط محراب نقش خریداری شده و فرش های سجاده ای نو با طرح های متنوع به شما پیشنهاد می شود.

برای تعویض فرش سجاده ای دست دوم مسجد یا حسینیه خود، کافیست فرم زیر را پر نمایید. کارشناسان ما پس از بررسی عکس های ارسالی از مسجدتان، با شما تماس حاصل  نموده و راهنمایی لازم جهت تعویض و خرید سجاده فرش را به شما ارائه می دهند.

 • تصویر دقیق از مسجد یا نمازخانه و فرش های آن را ارسال نمایید
  فایل ها را به اینجا بکشید

  نحوه قیمت گذاری فرش ها چگونه است؟

  فرش های شما توسط کارشناس اداره اصناف قیمت گذاری می شود. بعد از ارزش‌گذاری فرش‌های کهنه شما، مابه‌التفاوت قیمت کل سجاده فرش‌های نو، محاسبه و از مبلغ کل فاکتور، کسر خواهد شد. جهت آگاهی از قیمت انواع سجاده فرش می توانید بر روی لینک لیست قیمت فرش سجاده ای کلیک نمایید. همچنین شما می توانید جهت خرید در طرح فروش اقساطی فرش سجاده ای شرکت نمایید. یا برای اینکه برای خرید فرش مسجد خود، از تخفیف ۹ درصد برخوردار شوید کافیست در طرح مسجدتان را با تخفیف فرش کنید شرکت نمایید.

   

  مشاوره رایگان جهت خرید و تعویض فرش سجاده ای 

  اگر برای تعویض فرش سجاده ای دست دوم مساجد خود دچار سردرگمی و تردید شده اید و احساس نیاز به مشاوره دارید،  شرکت فرش سجاده ای محراب نقش به صورت رایگان به شما مشتریان عزیز در زمینه خرید فرش سجاده ای و یا تعویض سجاده فرش های کهنه با سجاده فرش نو مشاوره می دهد. ما مناسب ترین و بهترین ایده را برای مساجد شما ارائه خواهیم داد.

  محراب نقش همدم سجده های عاشقانه شما

  شماره تماس: ۰۹۱۳۳۶۱۷۲۵۶

  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

  نظر بدهید