نکاتی طلایی جهت خرید یک سجاده فرش  مناسب آن هم با قیمت مناسب برای اهالی مسجد، خیرین و هیئت امناء که با هجوم این همه طرح ، تفاوت قیمت های بسیار زیاد، انتخاب یک سجاده فرشی که کیفیت مناسب هم داشته باشد معضلات خاص خود را دارد .

در این قسمت از وبلاگ محراب نقش بلاگ ما سعی داریم نکاتی ناب که حاصل ۲۰ سال تجربه ماست را در اختیار شما دوستان قرار دهیم تا انتخابی راحت و لذت بخش را در خرید خود از محراب نقش تجربه کنید.

هدف ما از ایجاد این مطلب از این بوده است  که به شما چند نکته را یادآور شویم

۱-فرش تولید شده با تراکم ۲۵۵۰ و ۲۲۵۰ و ۲۷۰۰ معمولا از خاب کمتری نسبت به بقیه تراکم ها برخوردار است و چون سجاده فرش برای نمازگزاران است  بخاطر خاب کم باعث اذیت و فشار به زانو ها ی نماز گزار می شود.پیشنهاد محراب نقش برای خرید سجاده فرشی با تراکم ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ است.

 توجه:لازم به توضیح است که اکثر مساجد بیشتر تمایل به خرید سجاده فرش ۵۰۰ شانه تراکم ۱۲۰۰ را دارند تا ۷۰۰شانه تراکم ۲۵۵۰

۲-به طور معمول بهترین  و بالاترین کیفیت بافت برای یک سجاده فرش ۷۰۰شانه تراکم ۲۵۵۰ است و بعد از آن ۵۰۰ شانه در تراکم های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ می باشد.

۳-بسیاری از مجموعه های بافندگی سجاده فرش ادعای تولید سجاده فرش ۱۰۰۰شانه دارند این کار غیر ممکن نیست ولی هیچ تولیید کننده ایی ریسک تولید سجاده فرش ۱۰۰۰شانه را نمیپذیرد می کنند مگر در متراژ های بسیــــار بالا.

۴ – بافت فرش ۱۰۰۰شانه با تراکم ۳۰۰۰ به طور ویژه  مخصوص بافت فرش ماشینی است و معمولا در بافت سجاده فرش با این مشخصاتی که ذکر گردید تولید نمی شود چون  هزینه تمام شده بسیار زیاد است و اغلب مساجد از خرید آن صرف نظر  میکنند .


شاید با خود بگویید چرا؟؟ مگر شما نگفتید بهترین کیفیتِ بافتِ یک سجاده ۷۰۰شانه است

پاسخ: سجاده فرش های تولید شده در شرکت فرش سجاده ایی محراب نقش با بروز ترین و جدید ترین دستگاه  های روز دنیا، برای شما ارگان ها و مساجد و حسینیه ها ، سجاده فرشِ ۵۰۰شانه ایی تولید می کنند که رقیب سرسخت سجاده فرش ۷۰۰شانه است. و این نویـــدی است خوش از مجموعه محراب نقش ، چرا که شما می توانید با پرداخت هزینه ایی کمتر سجاده فرشی را خریداری کنید که از لحاظ کیفیت و بافت با سجاده فرش ۷۰۰شانه تراکم ۲۵۵۰ برابری می کند.

ما شعار نمی دهیم

برای اطمینان از صحت مطالب گفته شده کافی است از ما در خواست کنید تا ما اجابت کنیم

مجموعه می تواند برای رفاه حال شما دوستان که قصد خرید سجاده فرش دارید نمونه های خود را به صورت رایگان درب محل شما ارسال می نماید تا از نزدیک کار را مشاهده کنید

همچنین شما می توانید کاتالوگ نمونه کار های ما را دریافت کرده و یا اگر اینکه قصد دارید مکان هایی که را که به دست مجموعه محراب نقش مفروش شده را از نزدیک ببنید  می توانید محل  سکونت خود را به ما اعلام کنیدتا مانزدیک ترین مکان ها به محل شما، که به دست محراب نقش مزین به سجاده فرش شده اند را معرفی کنیم

محراب نقش همدم سجده های عاشقانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =