logo-mini

درباره ما

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

مشاوره رایگان با کارشناسان فروش

فرش سجاده‌ای نقش محراب خود را موظف می‌داند در کمال انصاف و صداقت اطلاعات مربوط به کلکسیون‌های مختلف سجاده فرش را در اختیار مشتریان بگذارد.

روش‌های متنوع فروش

فرش سجاده‌ای نقش محراب با توجه به توان مالی مشتری و براساس نحوه خرید نقدی یا مدت‌دار، سجاده فرش مناسب از نظر کیفیت و تراکم را به شما پیشنهاد می‌دهد.

تنظیم، دوخت و نصب رایگان

یکی از مهمترین قسمت‌های سفارش سجاده فرش مربوط به برش، دوخت و نصب است که نصاب مجرب شرکت بعد از تعیین دقیق قبله به آن به صورت صحیح و حرفه ای بدون داشتن فضای پِرت می‌پردازد.

نشان ضمانت براساس کیفیت

فرش سجاده‌ای نقش محراب مفتخر است با بیش از پانزده سال سابقه درخشان، محصولات را با نشان ضمانت براساس کیفیت در سراسر کشور به فروش برساند.

معرفی شرکت فرش سجاده ای نقش محراب کاشان

شرکت فرش سجاده ای نقش محراب کاشان درسال ۱۳۷۹ تاسیس و شروع به فعالیت در زمینه تولید فرش‌های سجاده ای برای مساجد، نمازخانه ها، تکایا و حسینیه ها نمود. این شرکت با توجه به تقدس محصول تولیدی سعی دارد بهترین جنس را با نقوشی زیبا در رنگ هایی دلنشین و درخور مساجد و اماکن متبرکه به متولیان و خیرین ارائه دهد.

این شرکت با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته بافندگی روز دنیا و با بکارگیری نیروهای متخصص و استفاده از کادر مجرب، نسبت به تولید محصولات باکیفیت و مرغوب انواع فرش ماشینی اعم از هزار و دویست شانه، هزار شانه و هفتصد شانه، با نخ صد در صد اکرولیکِ هیت ست شده اقدام نموده است.

کادر مشاوره ی شرکت فرش سجاده ای محراب نقش، به صورت رایگان و کاملا صادقانه، آماده راهنمایی و معرفی بهترین محصول به مشتریان می باشد.

از آنجا که سجاده فرش برای مساجد، به غیر از کاربرد کفپوش و سجاده، به عنوان قبله نما نیز مطرح است، شرکت فرش سجاده ای نقش محراب با آموزش و تربیت کادری حرفه ای برای نصب، تنظیم و دوخت سجاده فرش به صورت رایگان در محل، به ارائه خدمات برای هر چه بهتر شدن نتیجه کار پرداخته است.

آنچه محصول ما را متمایز می کند کیفیت همراه با صداقت است. افتخار ما زینت بخشی بهترین مکان های زمین است.

طرح فرش سجاده
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.