logo-mini
فرش سجاده ای

سجاده فرش چیست؟

به اشتراک بگذارید:

سجاده فرش چیست؟

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

سجاده فرش چیست؟

یکی از کارهای روزمره برای مسلمانان عبادت و راز و نیاز با خداوند است و بخشی از ساعات و اوقات روز او را تشکیل می دهد.

از زمان ظهور اسلام مسلمانان مسجد و حسینه را به عنوان اماکن اصلی این راز و نیاز و ابراز عبودیت بندگان در مقابل پروردگار خوانده اند. در دهه های اخیر با رشد  اسلام و تغییر نحوه زندگی مردم و به دلیل افزایش شغل های  اداری و کارمندی و دانشگاهها ، بیمارستانها و موسسات و … به مسئله احداث نمازخانه در تمامی این مراکز توجه جدی تری شده است .

ایجاد مکانی آرام و زیبا و پاکیزه یکی از مشخصات عبادتگاه در تمامی ادیان بوده است و مسجد ها ، نکایا، اماکن مذهبی و نمازخانه ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند . فرش در هر محیطی یکی از عوامل اصلی تاثیر گذار در زیبایی و ایجاد فضایی آرام دارد . از همان سالهای نخستین ظهور دین مبین اسلام همراه با ادای فریضه واجب نماز در دین اسلام ، سجاده به عنوان بخشی از مظهر زندگی عبادی مسلمان برای عبادت حضرت حق، جای خویش را در زندگی مسلمانان باز کرد.

با رشد صنعت فرش ماشینی در چند سال گذشته ، سجاده فرش یا همان فرش سجاده ای برای زیبا سازی امکان عبادی و مذهبی از ظهر جایگاه ویژه تاریخ ویژه ای برخوردار شده است.
سجاده فرش  با دستگاهای فرش ماشینی با کیفیت های مختلف بافته میشود . سجاده فرشهای ماشینی در حال حاضر با دستگاههای ۴۴۰ شانه، ۵۰۰ شانه، ۷۰۰ شانه و ۱۰۰۰ شانه با تراکمهای گوناگون و کیفیت بافتهای گوناگون ارائه میگردد .

از آنجا که به اعتقاد ما سجاده از جایگاه ویژه و بالاتر از حد یک فرش برخوردار است ، بر آن شدیم تا محصولات با کیفیت و با ضمانت را به شما معرفی نموده تا به نوبه خودگامی در جهت بهبود اماکن عبادی و مذهبی برداشته باشیم. عزیزان میتوانید برای شما سفارش انواع فرش سجاده ای و فرشهای مخصوص حسینیه ها، تکایا،مساجد ،مصلی ها ونمازخانه مدارس از مشاوره رایگان همکاران ما بهرمند گردید وبا نظارت دقیق، بهترین فرش را با مناسب ترین قیمت خرید نمایید.

اگر نمی‌خواهید درگیر واسطه‌ها شوید، همین حالا مستقیم با بخش فروش شرکت محراب نقش کاشان تماس بگیرید و انواع طرح‌ها را همراه با لیست قیمت فرش مسجدی دریافت کنید.

شماره ثابت    ۵۴۷۵۱۳۶۶ – ۰۳۱

شماره همراه ۰۹۱۳۳۶۱۷۲۵۶

پذیرای سفارش شما خوبان هستیم

از فرش تا عرش با محراب نقش

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

نظر بدهید