logo-mini
فرش سجاده ای

سجاده فرش چیست؟

به اشتراک بگذارید:

سجاده فرش چیست؟

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

سجاده فرش چیست؟

یکی از کارهای روزمره برای مسلمانان عبادت و راز و نیاز با خداوند است و بخشی از ساعات و اوقات روز او را تشکیل می دهد.

از زمان ظهور اسلام مسلمانان مسجد و حسینه را به عنوان اماکن اصلی این راز و نیاز و ابراز عبودیت بندگان در مقابل پروردگار خوانده اند. در دهه های اخیر با رشد  اسلام و تغییر نحوه زندگی مردم و به دلیل افزایش شغل های  اداری و کارمندی و دانشگاهها ، بیمارستانها و موسسات و … به مسئله احداث نمازخانه در تمامی این مراکز توجه جدی تری شده است .

ایجاد مکانی آرام و زیبا و پاکیزه یکی از مشخصات عبادتگاه در تمامی ادیان بوده است و مسجد ها ، نکایا، اماکن مذهبی و نمازخانه ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند . فرش در هر محیطی یکی از عوامل اصلی تاثیر گذار در زیبایی و ایجاد فضایی آرام دارد . از همان سالهای نخستین ظهور دین مبین اسلام همراه با ادای فریضه واجب نماز در دین اسلام ، سجاده به عنوان بخشی از مظهر زندگی عبادی مسلمان برای عبادت حضرت حق، جای خویش را در زندگی مسلمانان باز کرد. با رشد صنعت فرش ماشینی در چند سال گذشته ، سجاده فرش یا همان فرش سجاده ای برای زیبا سازی امکان عبادی و مذهبی از ظهر جایگاه ویژه تاریخ ویژه ای برخوردار شده است.
سجاده فرش  با دستگاهای فرش ماشینی با کیفیتهای مختلف بافته میشود . سجاده فرشهای ماشینی در حال حاضر با دستگاههای ۴۴۰ شانه، ۵۰۰ شانه، ۷۰۰ شانه و ۱۰۰۰ شانه با تراکمهای گوناگون و کیفیت بافتهای گوناگون ارائه میگردد . به دلیل سوء استفاده برخی از سودجویان، و از آنجا که به اعتقاد ما سجاده از جایگاه ویژه و بالاتر از حد یک فرش برخوردار است ، بر آن شدیم تا محصولات با کیفیت و با ضمانت را به شما معرفی نموده تا به نوبه خودگامی در جهت بهبود اماکن عبادی و مذهبی برداشته باشیم. عزیزان میتوانید برای شما سفارش انواع فرش سجاده ای و فرشهای مخصوص حسینیه ها، تکایا،مساجد ،مصلی ها ونمازخانه مدارس از مشاوره رایگان همکاران ما بهرمند گردید وبا نظارت دقیق، بهترین فرش را با مناسب ترین قیمت خرید نمایید.

 

 

منبع: نقش محراب

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

نظر بدهید