logo-mini
فرش سجاده ای

فرش سجاده ای چه ویژگی هایی دارد؟

به اشتراک بگذارید:

فرش سجاده ای چه ویژگی هایی دارد؟

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

فرش سجاده ای چه ویژگی هایی دارد؟

معمولا فرش سجاده ای مسجدها، اماکن متبرکه  و یا نمازخانه ها با عرض های ۱۲۵ سانتی متر تهیه و تولید می شود.

پیش از این فرش سجاده ای با عرض های کمتر یعنی ۱۲۰ سانتی متر و ۱۱۰ سانتی متر تولید می گردیده که به تازگی طبق استاندارد صفوف نماز جماعت در حین رکوع و سجده اندازه سجاده فرش  به فرش ۱۲۵ سانتی متر که اندازه استاندارد سجاده فرش است افزایش یافته و باعث زیبایی مساجد، نمازخانه ها و اماکن متبرکه می باشد.

طول سجاده فرش در حین تولید متفاوت است و این بسته به اندازه صف نماز ، طول فرش سجاده ای و یا سجاده فرش متغییر خواهد بود. و این به دلیل متغییر بودن محیط کار می باشد و باعث انعطاف بهتر و زیبایی نتیجه کارمفروش کردن مساجد با فرش سجاده ای می شود.

طول و عرض هر یک از فرش سجاده بسته به نوع طرح و تراکم متغیر هست که البته بسته به نیاز خرید فرش سجاده ای به صورت سفارشی قابل تغیر   است.

شانه های فرش سجاده متغییر تولید می شود که از نظر فروش فرش سجاده ای خرید فرش سجاده ای با شانه ۵۰۰ بیشتر صورت می پذیرد چون سجاده فرش ها از لحاظ طرح و نقشه خلوت هستند بهترین گزینه برای خرید فرش سجاده ای از نظر اندازه ی شانه ۵۰۰ شانه می باشد که بیشترین فروش فرش سجاده ای    را هم به خود اختصاص می دهد.

فرش سجاده ای، جهت قبله را مشخص می کند. به  صفوف نماز نظم می دهد و همچنین باعث زیبایی و ایجاد فضای معنوی به مسجد می شود.

اگر نمی‌خواهید درگیر واسطه‌ها شوید، همین حالا مستقیم با بخش فروش شرکت محراب نقش کاشان تماس بگیرید و انواع طرح‌ها را همراه با لیست قیمت فرش مسجدی دریافت کنید.

شماره ثابت    ۵۴۷۵۱۳۶۶ – ۰۳۱

شماره همراه ۰۹۱۳۳۶۱۷۲۵۶

پذیرای سفارش شما خوبان هستیم

از فرش تا عرش با محراب نقش

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

1 نظر

نظر بدهید