logo-mini

فرش سجاده ای کاشان، تبلور زیبایی

به اشتراک بگذارید:

فرش سجاده ای کاشان، تبلور زیبایی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

فرش سجاده ای کاشان، ارمغانی برای شما

در کشور ایران، فرش سجاده ای کاشان، نامی آشنا برای همه است. شهرت کاشان به بافت فرش دستبافت و از طرفی داشتن کارخانه‌های متعدد بافت فرش ماشینی، فرش سجاده ای کاشان را زبان زد عام و خاص کرده است.

از دیرباز برای اقامه نماز، بیشتر از سجاده فرش‌های تک نفره استفاده می‌شد. مساجد و اماکن متبرکه نیز برای نظم صفوف نماز، یا از سجاده‌های تک نفره و یا از پارچه‌های متری استفاده می‌کردند. پارچه‌های متری که به شکل رولی در مساجد پهن می‌شوند و هنوز هم کاربرد دارند، برای هر نوبت نماز لازم است پهن شوند و زحمت بسیاری دارند.

با پیشرفت ماشین‌آلات بافندگی و جایگزین شدن فرش‌های ماشینی به‌جای دستبافت، رفته‌رفته، فرش‌های سجاده ای جای خود را در بین متولیان مساجد و اماکن مذهبی پیدا کردند. انتخاب بسیاری از مکان‌های عبادی، پهن کردن فرش سجاده‌ای کاشان بود.

فرش سجاده ای کاشان، انتخاب مشکل‌پسندان!

اگر معمولاً از آن دسته از افراد هستید که به‌سختی طرحی را انتخاب می‌کنید، در محراب نقش دنیایی از نقش و رنگ پیش روی شماست تا انتخاب بهتری داشته باشید. اگر در یک مکان متبرکه یا مسجد، طرح خاصی را دیده‌اید و می‌خواهید مثل همان را داشته باشید، کافیست عکس آن طرح را برای ما ارسال کنید تا برای شما بافت سجاده فرش سفارشی را انجام دهیم.

طرح‌های فرش سجاده ای کاشان را اینجا ببینید: طرح سجاده فرش مسجد

فرش سجاده ای کاشان، زینت‌بخش مسجد شما

معمولاً متولیان مسجد یا اماکن متبرکه، توجه و دقت زیادی به انتخاب رنگ کاشی‌های مسجد، رنگ پرده‌ها، طراحی و جنس منبر و یا قفسه کتب ادعیه دارند، اما در کنار این موارد، سجاده فرش و کف‌پوش یک مسجد نیز بسیار مهم است. هم طرح و هم‌رنگ فرش سجاده‌ای، تأثیر بسیاری در تغییر فضای یک مکان مذهبی دارد.

انتخاب رنگی هماهنگ با فضای مسجد، نظمی باشکوه را به فضا خواهد داد. همچنین جهت قبله و مرتب بودن صف‌های نماز، به داشتن فضایی بهتر کمک خواهد کرد.

با فرش سجاده ای کاشان، محیطی معنوی و زیبا را برای مسجد، نمازخانه و بقاع متبرکه بسازید!

 

تهیه فرش سجاده ای کاشان، به‌صرفه و آسان!

اگر می‌خواهید فرش سجاده ای کاشان را تهیه کنید، ابتدا وارد سایت محراب نقش شوید، هم می‌توانید طرح و نقشه‌های مختلف سجاده فرش را ببینید و هم نمونه کارهای اجرا شده را.

همچنین محراب نقش، خدمات مختلف را برای آسودگی خیال خریداران خود در نظر گرفته است.

خدماتی چون:

بن هدیه ۳ میلیون تومانی برای خرید فرش سجاده ای کاشان

تعویض فرش‌های کهنه ماشینی با سجاده فرش نو

هزینه نصب رایگان

چگونه قیمت فرش سجاده ای کاشان را بدانم؟

قیمت فرش سجاده ای کاشان به عوامل مختلف بستگی دارد، از جمله تعداد شانه، تراکم و نوع نخی که برای سجاده فرش انتخاب می‌شود. محراب نقش سجاده فرش‌ها با شانه و تراکم‌های مختلف تولید می‌شود. از ۴۴۰ شانه تا ۱۲۰۰ شانه. از پایین‌ترین تراکم تا تراکم ۳۶۰۰٫ ازآنجاکه قیمت نخ و مواد اولیه به‌طور مداوم در حال نوسان است، شما می‌توانید برای دریافت لیست قیمت فرش سجاده ای کاشان، با کارشناسان ما در تماس باشید.

فرش سجاده ای کاشان را از درب کارخانه و بی‌واسطه بخرید!

 

اگر می‌خواهید خرید اینترنتی داشته باشید اینجا را کلیک کنید: خرید اینترنتی سجاده فرش

محراب نقش، شریک و همدم سجده‌های عاشقانه شما

ارتباط با ما:

۰۹۱۳۳۶۱۷۲۵۶ – ۰۹۱۳۳۸۹۹۵۱۹ – ۰۳۱۵۴۷۵۱۳۶۵

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

نظر بدهید