logo-mini
فرش یک پارچه

فرش یکپارچه آذین بخش مراسم عزاداری حسینی هیئت نخل کاشان

به اشتراک بگذارید:

فرش یکپارچه آذین بخش مراسم عزاداری حسینی هیئت نخل کاشان

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

فرش بزرگ پارچه یا قواره بزرگ به فرش هایی گفته می شود که از لحاظ اندازه، ابعاد متعارف بافته شده با دستگاه های فرش ماشینی را ندارد؛ مدتی است که با توسعه تکنولوژی بافت فرش ماشینی بزرگ قواره ویا فرش یکپارچه زینت بخش اماکن مختلف می باشد. طرح های فرش های زیبای ایرانی از ماهیتی الهی برخورداند که این فرش ها را در خورد اماکن مذهبی چون حسینیه ها، مساجد و بقاع متبرکه می کنند. یکی از این اماکن حسینیه نخل کاشان می باشد.

خصوصیات فرش حسینیه نخل کاشان

فرش حسینیه هیئت نخل کاشان با جنس نخ صددرصد اکرولیک در ۷۰۰ شانه و ۸ رنگ بافته شده است، این فرش ماشینی به صورتی کاملا یکپارچه و بدون وجود اثر محل اتصال در رخ فرش با طرحی زیبا، از نقوش اصیل ایرانی و رنگ هایی مناسب با محیط حسینیه و مراسم های مذهبی طراحی و بافته شده است. هیئت نخل حسینه صدره و سره فره کاشان یکی از قدیمی ترین هیئات مذهبی کاشان می باشد.

فرش یک پارچه

خواص و مزیت های فرش بزرگ قواره

فرش قواره بزرگ یا فرش یک پارچه از بابت بزرگ بودن ابعاد این قابلیت را دارد که هر گونه خلاقیت در نقشه را داشته باشد و بتواند طرح های مختلف با ابعاد متفاوت را دارا باشد. مزیت دیگر این فرش ها پر کردن تمام محیط با قناصی یا ضلع ها و ناهنجاری های متفاوت است که به زیبا کردن بیشتر محیط کمک بسیاری میکند و دیگر نیازی به استفاده از کناره ندارد.

فرش سجاده ای یکپارچه محراب نقش

شرکت سجاده فرش محراب نقش ارائه دهنده انواع خدمات مربوط به مفروش کردن مساجد، حسینیه ها و بقاع متبرکه می باشد. از این رو در خدمت رسانی به این اماکن پر نور خدمت یکپارچه سازی سجاده فرش را با استفاده از نیروهای حرفه ای متخصص به بهترین صورت ممکن انجام میدهد. برای تهیه فرش سجاده ای یکپارچه با مشاورین شرکت فرش سجاده ای محراب نقش تماس حاصل نمایید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

نظر بدهید