logo-mini

به اشتراک بگذارید:

لیست قیمت فرش سجاده ای مسجدی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

علت این همه تفاوت قیمت فرش سجاده ای مسجدی چیست؟ تفاوت قیمت فرش سجاده ای

لیست قیمت فرش سجاده ای مسجدی ، بستگی بسیاری با تولیدکننده سجاده فرش دارد. جنس نخ و مواد اولیه، دستگاهی که با آن سجاده فرش بافته می‌شود و بسیاری عوامل دیگر نیز بر تفاوت لیست قیمت فرش سجاده ای نمازخانه ها و مساجد ، از کارخانه‌ای تا کارخانه دیگر تأثیر دارند.

معمولاً هیئت‌امنای مساجد، متصدیان حسینیه‌ها یا کسانی که قصد خرید سجاده فرش دارند، قیمت فرش سجاده ای مسجدی را از تولیدکننده‌های مختلف پیگیری می‌کنند. اما لازم است پیش از بررسی لیست قیمت فرش سجاده ای مسجدی ، اطلاعاتی راجع به تولید سجاده فرش و دلایل تفاوت قیمت آن داشته باشیم.

قیمت فرش سجاده ای مسجدی ، بر اساس شانه، تراکم و جنس نخ الیافی که در بافت خاب آن مصرف شده باشد، تنظیم می‌شود.

 

جنس نخ تولیدی، قیمت فرش سجاده ای مساجد را تغییر می‌دهدجنس نخ فرش سجاده ای

آیا شما می‌دانید که سجاده فرش‌هایی که جنس نخشان پلی‌استر یا نخ‌هایی به غیر از نخ اکریلیک است، قیمتی پایین‌تر دارند؟

نخ‌هایی که برای تولید فرش سجاده ای مسجدی تهیه می‌شوند، نخ ویرجین ، نخ پلی‌استر ، نخ بی‌سی‌اف و نخ آکریلیک هستند. نخ ویرجین حالتی مانند پلاستیک داشته و مقاومت پایینی در برابر حرارت دارد. نخ پلی‌استر آسیب‌پذیری بالایی دارد. نخ بی‌سی‌اف هم مقاومتش پایین است. اما در میان همه نخ‌ها، نخ صد در صد اکرولیک، هیت ست شده و بدون پرز، بهترین نخ برای تولید فرش سجاده ای مسجدی است. درخشندگی و شفافیت این نخ بسیار چشم‌نواز است. بنابراین به دلیل مقاومت بالا، دوام و عمر طولانی و جنس مرغوب، نخ اکرولیک قیمت بالاتری نسبت به سایر الیاف دارد.برای اطلاعات بیشتر در این خصوص شما را به خواندن مقاله ” انواع نخ مصرفی در تولید فرش سجاده ای ” دعوت می کنم.

 

دستگاه فرش‌بافی، بر قیمت فرش سجاده ای نمازخانه و مسجد اثر می‌گذارد

دستگاه بافت فرش سجاده ای

 

دستگاه‌های بسیاری برای بافت فرش سجاده‌ای نمازخانه و مساجد وجود دارند. اگر تولیدکننده‌ای از دستگاه‌های قدیمی استفاده کند، طبیعتاً قیمت فرش سجاده ای نمازخانه یا مسجد نیز ارزان‌تر خواهد بود، اما استفاده از دستگاه وندویل، مدل HCPX که با توجه به آخرین تکنولوژی و جدیدترین فناوری‌ها ساخته شده است، قیمت سجاده فرش را در لیست قیمت فرش مسجدی، بیشتر می‌کند. رای اطلاعات بیشتر در این خصوص شما را به خواندن مقاله ” انواع دستگاه فرش بافی بر کیفیت فرش سجاده ای ” دعوت می کنم.

 

قیمت سجاده فرش مسجدی به شانه و تراکم انتخابی شما بستگی داردشانه و تراکم فرش سجاده ای

هرچه تعداد شانه یک فرش بالاتر باشد، قیمت آن هم بیشتر است. فرش با شانه بالاتر، ریزبافت‌تر و شبیه فرش دستبافت است. تعداد شانه بالا، مستلزم مصرف الیاف بیشتر در سجاده فرش است.

تراکم و شانه ارتباط مستقیمی با هم دارند، سجاده فرش با شانه بالاتر، تراکم بیشتری خواهد داشت. تراکم بالاتر، فشردگی و وزن فرش سجاده ای را بیشتر خواهد کرد.

 

چه سجاده فرشی بخریم و از کجا؟

انواع مختلف سجاده فرش‌هایی که شرکت محراب نقش کاشان تولید می‌کند به این شرح است:

ردیف شانه تراکم جنس نخ
۱ ۴۴۰ ۸۰۰ نخ پلی استر
۲ ۵۰۰ ۸۰۰ نخ صد‌درصد اکریلیک ، هیت ست شده و بدون پرز ، زمرد مشهد ( بایر آلمان )
۳ ۵۰۰ ۹۰۰ نخ صد‌درصد اکریلیک ، هیت ست شده و بدون پرز ، زمرد مشهد ( بایر آلمان )
۴ ۵۰۰ ۱۰۰۰ نخ صد‌درصد اکریلیک ، هیت ست شده و بدون پرز ، زمرد مشهد ( بایر آلمان )
۵ ۵۰۰ ۱۲۰۰ نخ صد‌درصد اکریلیک ، هیت ست شده و بدون پرز ، زمرد مشهد ( بایر آلمان )
۶ ۷۰۰ ۲۲۵۰ نخ صد در صد اکرولیک (دستبافت گونه) ، هیت ست شده و بدون پرز، زمرد مشهد (بایر آلمان)
۷ ۱۰۰۰ ۳۰۰۰ نخ صد‌درصد اکریلیک ، هیت ست شده و بدون پرز ، زمرد مشهد ( بایر آلمان )
۸ ۱۲۰۰ ۳۶۰۰ نخ صد‌درصد اکریلیک ، هیت ست شده و بدون پرز ، زمرد مشهد ( بایر آلمان )

 

شرکت سجاده فرش محراب نقش کاشان، آمادگی دارد تا مساجد، نمازخانه‌ها، مدارس و کلیه مکان‌هایی که در آن نماز برگزار می‌شود را با بهترین کیفیت و زیباترین طرح و نقش، مفروش کند.خرید فرش سجاده ای

عوامل بسیاری باعث نوسان در لیست قیمت فرش سجاده ای نمازخانه می شوند. با توجه به تغییر پیوسته قیمت نخ و الیاف،  لیست قیمت فرش مسجدی و قیمت دقیق سجاده فرش ها، به صورت مستقیم در اختیار افرادی که قصد خرید سجاده فرش دارند، قرار می گیرد. شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی و شماره همکاران ما در بخش فروش شرکت محراب نقش کاشان، لیست قیمت فرش سجاده ای نمازخانه و مساجد را دریافت کنید. همچنین پیشنهاد می شود، برای بررسی بیشتر قیمت فرش سجاده ای نمازخانه و مسجد ، مقاله ی ” به ۵ دلیل سجاده فرش ارزان نخرید” را مطالعه بفرمایید.

 

۰۹۱۳۳۶۱۷۲۵۶

افتخار ما، همراهی با شما در لحظات معنوی و ملکوتی نماز است.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

نظر بدهید