logo-mini
قیمت فرش نمازخانه

قیمت فرش نمازخانه

به اشتراک بگذارید:

قیمت فرش نمازخانه

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

قیمت فرش نمازخانه

 

قیمت فرش نمازخانه، فرش مسجد و یا مکان های عبادی، برای بسیاری از متولیان مساجد و یا کسانی که قصد تهیه فرش برای نمازخانه محل کار خود را دارند سوال است.

قیمت فرش نمازخانه و سجاده فرش در بازار بسیار تفاوت دارد. عوامل بسیاری بر قیمت فرش نمازخانه تاثیر می گذارند. اگر یک تولیدکننده سجاده فرش نمازخانه و مسجد را با قیمت پایینی عرضه می کند، نباید ما را به اشتباه بیندازد و گمان کنیم که در این میان سود بزرگی کرده ایم! بلکه باید بررسی کنیم که دلیل این ارزانی چیست؟!

چه عواملی بر قیمت فرش نمازخانه تاثیر می گذارند؟

تاثیر نوع نخ بر قیمت فرش نمازخانه

برای بافت فرش نمازخانه و به طور کلی سجاده فرش برای مساجد، از نخ های مختلفی استفاده می شود. از معمولی ترین و ارزان ترین نخ گرفته تا بهترین و مرغوب ترین آن. انتخاب هر کدام از این نخ ها بر قیمت فرش نمازخانه تاثیر می گذارد.

نخ BCF معمولی ترین نوع نخ برای بافت سجاده فرش است. معمولا اماکن متبرکه ای که بودجه چندانی برای تهیه سجاده فرش ندارند از این نوع نخ استفاده می کنند.

نخ پلی استر و ویرجین هم نوع دیگری از نخ های درجه ۲ است. جنس این فرش ها سفت است و نرمی لازم را برای راحتی نمازگزاران ندارد. فرش های بافته شده با این نوع نخ ها، حالتی پلاستیک مانند دارند.

بهترین نوع نخ برای استفاده در بافت فرش نمازخانه، فرش مسجد و فرش برای اماکن متبرکه، نخ صد در صد اکرولیک هیت ست شده است. نرم بودن این نوع نخ، باعث راحتی نمازگزاران شده و کیفیت بالای این فرش ها، دوام و طول عمر آن را بیشتر می کند.

قیمت فرش نمازخانه

تاثیر تعداد شانه بر قیمت فرش نمازخانه

قیمت فرش نمازخانه، بسته به تعداد شانه آن تفاوت می کند. هرچه تعداد شانه بالاتر باشد، طبیعتا قیمت فرش نمازخانه هم بالاتر است. شرکت محراب نقش کاشان در حال حاضر فرش های خود را با شانه های مختلف عرضه می کند تا تمامی مساجد سراسر کشور با هر توان مالی بتوانند مساجد خود را زینت داده و سجاده فرش تهیه کنند.

تاثیر میزان تراکم بر قیمت فرش نمازخانه

تراکم سجاده فرش نیز از دیگر عواملی است که بر قیمت فرش نمازخانه تاثیر می گذارد. برای سجاده فرش های نمازخانه و مساجد، تراکم های مختلفی وجود دارد. تراکم ۸۰۰، ۹۰۰، ۱۰۰۰، ۱۲۰۰، ۲۲۵۰، ۲۵۵۰، ۳۰۰۰ و ۳۶۰۰٫

تاثیر دستگاه بافت بر قیمت فرش نمازخانه

برای بافت سجاده فرش و فرش نمازخانه، ماشین های بافت مختلفی وجود دارد. تکسیما، وندویل و شونهر از معروف ترین آنها هستند. اما دو دستگاه تکسیما و شونهر نسبت به وندویل از کیفیت بسیار پایینی برخوردار هستند. دستگاه وندویل مجهز به آخرین تکنولوژی روز دنیاست. طبیعتا فرش های بافته شده با این ماشین، مرغوبیت بیشتری داشته و همچنین قیمتشان بالاتر است.

شرکت سجاده فرش محراب نقش - فرش سجاده ای - سجاده فرش

چگونه قیمت فرش نمازخانه را بدانیم؟

اگر می خواهید در مورد قیمت فرش نمازخانه در شانه ها و تراکم های مختلف بیشتر بدانید، علاوه بر کمکم گرفتن از جدول زیر، می توانید با کارشناسان محراب نقش تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

ردیف شانه و تراکم جنس نخ
۱ قیمت فرش نمازخانه ۴۴۰ شانه تراکم ۸۰۰ نخ پلی‌استر
۲ قیمت فرش نمازخانه ۵۰۰ شانه تراکم ۸۰۰ نخ صد‌درصد اکریلیک
۳ قیمت فرش نمازخانه ۵۰۰ شانه تراکم ۱۰۰۰ نخ صد‌درصد اکریلیک
۴ قیمت فرش نمازخانه ۵۰۰ شانه تراکم ۱۲۰۰ نخ صد‌درصد اکریلیک
۵ قیمت فرش نمازخانه ۵۰۰ شانه تراکم ۲۲۵۰ نخ ویرجین
۶ قیمت فرش نمازخانه ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ نخ صد در صد اکرولیک
۷ قیمت فرش نمازخانه ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ نخ صد‌درصد
۸ قیمت فرش نمازخانه ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ نخ صد‌درصد

قیمت فرش نمازخانه

به دلیل نوسان روزانه در قیمت مواد اولیه، نخ و الیاف، لیست قیمت فرش نمازخانه، توسط این راه های ارتباطی در اختیار شما مشتریان ارجمند قرار می گیرد.

مدیر فروش: ۰۹۱۳۳۶۱۷۲۵۶

روابط عمومی: ۰۹۱۳۳۸۹۹۵۱۹

واتساپ: ۰۹۱۳۵۲۲۱۷۱۳

همین حالا ثبت سفارش کنید!

محراب نقش، همدم لحظه های معنوی شما

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

نظر بدهید