logo-mini

به اشتراک بگذارید:

کاشان یکی از پنج قطب بزرگ تولید فرش ماشینی در دنیا

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

حدود ۸۰ درصد سرمایه‌گذاری، اشتغال و تولید صنعت فرش ماشینی کشور در منطقه کاشان هست. 

کاشان ، آران و بیدگل یکی از پنج قطب بزرگ تولید فرش ماشینی دنیا :که سهم ۸۰ درصدی تولیدکننده سرمایه‌گذاری، اشتغال و تولید صنعت فرش ماشینی کشور را دارد.صنعتگران و کارآفرینان مرتبط با حوزه صنعت فرش بخش عظیمی از امرار معاش مردم این منطقه را برعهده دارند. منطقه کاشان ۶۸ هزار بیمه‌شده تامین اجتماعی  دارد که دو سوم جمعیت منطقه را شامل می‌شود.

برجستگی دیگر کاشان اینست که همه صنایع منطقه کاشان بدون استثنا به همت بخش خصوصی شکل گرفته‌است بطوریکه بسیار به‌روز و با وجود تنگناهای اقتصادی و تحریم‌ها توانسته حتی با حداقل ظرفیت وضعیت اشتغال را حفظ کند.

کاشان به‌عنوان نقطه طلایی جغرافیایی در ایران و منطقه امنی برای ایجاد سرمایه گذاری است. معدل بیکاری در این منطقه۷/۸(هفت و هشت دهم) پایین و در بخش فارغ‌التحصیلان بالاتر و پنج درصد زیر نرخ بیکاری استان اصفهان است.

 فعالیت هشت شهرک و ناحیه صنعتی و تداوم فعالیت و حفظ اشتغال تولیدگران در واحدهای صنعتی این منطقه با وجود بحران گلاب، اسانس و عرقیجات  برندویژه و خاص برای کاشان است.توسعه خوب و سرمایه‌گذاری بسیار زیادی نیز در حوزه گلاب، اسانس و عرقیجات کاشان با وجود وانفسای اقتصادی طی سال های دولت یازدهم و دوازدهم انجام‌شده‌است.

صنعت خودروسازی، گلاب، عرقیجات و اسانس از صنایع تاثیرگذار در کاشان است.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

نظر بدهید