logo-mini

به اشتراک بگذارید:

ابعاد فرش سجاده ای

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ابعاد فرش سجاده ای

ابعاد استاندارد تعریف شده برای یک سجاده فرش با عرض ۱٫۲۵سانتی متر و در طول دلخواه می باشد که این طول با توجه به فضای محل های مورد نظر قابل تغییر است. در فرش های سجاده ای اندازه هر محراب فضایی که برای نشستن هر شخص در صفوف نماز جماعت تعبیه گردیده است بین ۶۳تا ۶۴سانت قابل تغییر می باشد.

ابعاد استاندارد تعریف شده برای یک سجاده فرش با عرض ۱٫۲۵سانتی متر و در طول دلخواه می باشد که این طول با توجه به فضای محل های مورد نظر قابل تغییر می باشد.در فرش های سجاده ای اندازه هر محراب فضایی که برای نشستن هر شخص در صفوف نماز جماعت تعبیه گردیده است بین ۶۳تا ۶۴سانت قابل تغییر می باشد.


.

در فرش های تشریفات هم عرض استاندارد ۱٫۲۵ سانت در طول دلخواه می باشد و به علت نداشتن محراب دارای نقوش به هم پیوسته می باشد

  همه این اندازه هایی که گفته شد ابعاد استانداردی بود که تمامی شرکت های تولید کننده فرش سجاده ای در حال بافت و اجرای آن هستند  ولی شرکت فرش سجاده ای محراب نقش کاشان، به منظور کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان عزیز، با به کارگیری تکنولوژی روز دنیا و بهره گیری از طراحان مجرب، همه این استانداردها را تغییر داده است   شما  می توانید مطابق با طول ،عرض وابعاد فضای خود ،هراندازه ای را  که مد نظر دارید برای سجاده فرش های مسجد خود تعریف کرده و فرش سجاده ای را به صورت ۹متری، ۱۲ متری، ۱۵ متری و  بیشتر، تحویل بگیرید. پس از محاسبه توسط کارشناسان و  طبق ابعاد استاندارد فرش سجاده ای، تعداد مشخصی از قطعات سجاده فرش، در اندازه ای که شما سفارش داده اید، تولید می شود

با این کار  شما شاهد سهولت در جابجایی و شستشوی آسانتر فرش های سجاده ای خود خواهید بودلازم به ذکر است که در این شیوه بافت، هیچ تفاوتی در جنس نخ به کاررفته نبوده و از نخ صد در صد اکرلیک، هیت ست شده، بدون پرز و  زمرد مشهد (بایر آلمان) استفاده می شود. همچنین توسط نصابان با تجربه ی محراب نقش کاشان، شاهد نصب صحیح و متناسب با محیط مسجد خواهید بود.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

نظر بدهید