logo-mini
بهترین فرش سجاده ای چه تراکمی دارد

فرش سجاده ای ۷۰۰ شانه

به اشتراک بگذارید:

فرش سجاده ای ۷۰۰ شانه

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

فرش سجاده ای ۷۰۰ شانه از پرفروش‌ترین‌ها محصولات تولیدی شرکت سجاده فرش محراب نقش است. باوجودی که فرش هایی با شانه و تراکم بیشتر بافته‌شده؛ بازهم فرش سجاده ای ۷۰۰ شانه با نخ صد درصد اکرولیک بازهم مشتریان خود را داراست. یکی از اساسی‌ترین نیازهای مسجد فرش سجاده ای است که به دلیل هزینه بالای آن امکان تعویض آن در کوتاه‌مدت ممکن نیست و مساجد باید به دنبال تهیه فرش سجاده ای باشند که عمر و کیفیت بالایی داشته باشد و بهترین کار آیی را دارا باشد.

بهترین فرش سجاده ای چه تراکمی دارد

فرش سجاده ای ۷۰۰ شانه

فرش سجاده ای ۷۰۰ شانه به خاطر تعداد شانه‌ها و تراکم پایینش ریشه های بلندتری دارد و ضخیم‌تر است که این خصوصیت به خاطر انجام سجده‌ در نماز یک مزیت برای فرش سجاده ای ۷۰۰ شانه محسوب می‌شود. این فرش ها کمک می‌کند تا سرما و رطوبت زمین کمتر انتقال پیدا کند به همین دلیل تهیه این نوع فرش به اهالی مناطق سردسیر توصیه می‌شود. این فرش ها برای نمازگزاران میان‌سال و مسن که از درد پا یا واریس رنج می‌برند به خاطر نرم بودن آن مناسب‌تر است.

این نوع فرش سجاده ای در طول خود ۷۰۰ گره دارند و با تراکم های ۳۰۰۰، ۲۱۰۰ و تراکم ۲۵۵۰ بافته می‌شود که معروف‌ترین آن‌ها فرش سجاده ای ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰ هست. فرش سجاده ای ۷۰۰ شانه در دو نوع ۸ رنگ و ۱۰ رنگ بافته می‌شود که ازنظر هزینه تفاوت زیادی باهم ندارند. فرش سجاده ای ۷۰۰ شانه ریشه‌های بلندتری نسبت به فرش های ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه دارند و از این بابت راه رفتن و نشستن روی این فرش ها نسبت به مدل های دیگر راحت تر است و به همین دلیل در میان کسانی که تمایل به نشستن روی فرش دارند مورد استقبال بیشتری قرار می گیرد و تناسب بیشتری با مناسک دین اسلام دارد. در طول نماز زمان نشستن، ایستادن و سجده به نسبت بالاست؛ به همین دلیل هر چه فرش سجاده ای نرم تر باشد نمازگذار راحت تر به عبادات خود خواهد پرداخت.

فرش سجاده ای ۷۰۰ دارای دوام و طول عمر خوبی بوده و چون معمولاً در بافت آن از نخ‌های مرغوب هیت شده بدون پرز و صد درصد اکرولیک استفاده می‌شود در برابر رطوبت،‌ سایش،‌ حرارت و شست‌وشو مقاوم است.

فرش سجاده ای ۷۰۰ شانه در نقشه از تنوع خوبی برخوردار است. نقشه‌هایی بارنگ زمینه روشن، تیره، تند،‌ ملایم و طرح‌های شلوغ و خلوت. این فرش‌ها به ظرافت نمونه‌های ۱۲۰۰ شانه و یا ۱۵۰۰ شانه نیستند اما چیزی از زیبایی کم ندارند .

برای دیدن طرح‌های این نوع فرش سجاده ای می‌توانید به بخش فرش سجاده ای ۷۰۰ شانه در سایت محراب نقش مراجعه کنید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

نظر بدهید