ضدعفونی کردن سجاده فرش های مسجد  برای مقابله با کرونا 

فرش‌هایی که در مسجد پهن هستند، پاخور بالایی دارند. به همین دلیل احتمال زیادی دارد که میکروب و یا ویروس برروی آنها باقی بماند.

ضدعفونی کردن محیط، بعد از شیوع ویروس کرونا بسیار برای افراد اولویت پیدا کرد. فرش منزل و یا فرش مساجد و مکان های پر رفت و آمد نیز، یکی از این موارد هستند.

اگر شما متولی مسجد و یا حسینیه هستید، بهتر است از مواد ضدعفونی کننده ای که مختص فرش های ماشینی هستند استفاده کنید.

 

 

ضدعفونی کردن فرش مسجد

همانطور که می دانید شست و شوی فرش های مساجد کاری سخت است. شوینده ها و مواد ضدعفونی کننده بسیاری برای ضدعفونی کردن فرش در بازار موجود هستند؛ اما لازم است دقت کنید که از مواد اولیه مرغوب تهیه شده باشند تا به فرش مسجد شما آسیب وارد نکند. پس از تهیه مواد، می توانید آن را در ظرفی مجهز به اسپری بریزید و روی فرش اسپری کنید. پس از اسپری کردن برای چند ساعت اجازه بدهید فرش کاملا خشک شود و روی آن رفت و آمد نکنید.

 

برای فرش مسجد، چه مواد ضدعفونی کننده ای استفاده کنیم؟ 

ممکن است در بازار، محلول ضدعفونی کننده مناسبی برای فرش هایتان پیدا نکنید. شما می توانید مقدار کمی وایتکس (یک قاشق غذاخوری) را با یک لیتر آب مخلوط کنید و به وسیله آن فرش مسجد را ضدعفونی کنید.

 

 

با لکه های روی فرش مسجد، چه کنیم؟

حتما شما بارها با لکه های مختلفی که روی فرش منزل، فرش مسجد، موکت و یا مبل به وجود آمده اند مواجه شده اید. پیشنهاد ما یه شما، استفاده از محلول لکه بر فرش پاک نقش است. محلولی که قادر است ۴۰ نوع لکه را پاک کند؛ بدون آنکه آسیبی به الیاف فرش شما بزند.

ضدعفونی کردن فرش مسجد

هم سجاده فرش و هم محلول لکه بر فرش تان را از محراب نقش کاشان تهیه کنید.

کیفیت بالا، مواد اولیه مرغوب، دوام طولانی و رضایت قلبی را کنار هم داشته باشید.

از فرش تا عرش، با محراب نقش

 

همین حالا ثبت سفارش کنید:

۰۳۱-۵۴۷۵۱۳۶۵

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − سیزده =