logo-mini

طرحی نو در عرصه فرش سجاده ای

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

طرح نو در عرصه فرش سجاده ای – حدس بزن جایزه ببر

شرکت فرش سجاده ای محراب نقش کاشان بزرگ‌ترین تولیدکننده تخصصی فرش سجاده ای، در توسعه محصولات برتر، پیشگام بوده است و با ارائه دو طرح جذاب دیگر در عرصه فرش سجاده ای همچنان پیشتاز است.

فراخوان سین هشتم سجاده فرش نو

فراخوان سین هشتم سجاده فرش نو

شرکت فرش سجاده‌ای محراب نقش کاشان، با نیازسنجی از مساجد و نمازخانه‌ها، به ایده‌ای خلاقانه‌ دست یافت و قصد دارد در فروردین ماه این ایده را عملیاتی کند: رونمایی از یک محصول جدید! طرحی نو در عرصه فرش سجاده ای ! ایده‌ای جذاب که کمتر کسی بتواند حدس بزند. آیا فکر می‌کنید بتوانید این محصول جدید را حدس بزنید؟
برای این منظور شما را به شرکت در مسابقه «سین هشتم سجاده فرش نو» دعوت می نماییم. در این فرصتِ هیجان‌انگیز، از شما می‌خواهیم قدرت تشخیص خود را محک بزنید و شرح دهید: محراب نقش قرار است چه ایده ای را برای خدمت بهتر ارائه دهد ؟
از ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ تا ۱۸ فروردین ۱۳۹۹، فرصت دارید ایده خود را به محراب نقش ارائه کنید. به ۵ پاسخ درست جوایز ویژه‌ای تعلق خواهد گرفت.

مسابقه بهترین فرش سجاده ای برای مسجد

مسابقه دیگر، عضویت در «مسابقه بهترین فرش سجاده ای برای مسجد» است ؛ بسیاری از همراهان محراب نقش خواهان بکارگیری بهترین فرش سجاده ای برای مساجد و نمازخانه های خود هستند. ولی آیا فکر می‌کنید بتوان با دیدن یک سجاده فرش جنس آن را حدس زد؟ و به میزان شانه فرش پی برد؟
ما فرصت را غنیمت شمرده؛ برای این منظور مسابقه ای ترتیب دادیم؛ تا هم مقایسه‌ای بین انواع سجاده فرش ها ترتیب دهیم و هم اطلاعات عمومی شما را محک بزنیم. برای برندگان هم جوایز ویژه ای در نظر گرفته‌ایم. برای اطلاع از جزئیات مسابقه، معیارهای ارزیابی و آگاهی از جوایز آن، به صفحه‌ی مسابقه “بهترین فرش سجاده ای مسجد” در محراب نقش مراجعه نمایید.
گفتنی‌ست محراب نقش به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده تخصصی فرش سجاده ای ، همیشه در توسعه محصولات برتر، پیشگام بوده است؛ فراخوان «طرح نو در فرش نو» و مسابقه «بهترین فرش سجاده ای مسجد» نمونه ای از این تلاش است. محراب نقش با عملیاتی کردن این ایده جذاب  و بالابردن اطلاعات مشتری در خصوص انتخاب بهترین فرش، مساجد و نمازخانه ها ، مدارس و ارگان ها را در تجربه خرید برتر و با کیفیت یاری می نماید.  هم اکنون برای شرکت در این مسابقات از فرش سجاده ای محراب نقش دیدن نمایید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.