فضایی خاص و متفاوت با خرید فرش تشریفات

  فضایی خاص و متفاوت با خرید فرش تشریفات

  حتما شما هم فرشهای قرمزی که در سالن های پذیرایی یا ورودی هتل ها پهن شده است را دیده اید. این فرش های جذاب و زیبا، فرش تشریفات هستند.فرش تشریفاتی را اکثرا فرش قرمز می نامند زیرا در مکان های خاص و ویژه استفاده می شود . بیشتر مردم این نوع فرش ها را در مراسم های مسئولین و افراد مهم در تلویزیون مشاهده نموده اند. فرش های تشریفاتی از نوع فرش ماشینی و نخ اکرولیک  هیت ست شده فاقد پرز است و از خانواده فرش سجاده ای می باشد. چرا که به عنوان فرش مخصوص مسجد استفاده می شود. محراب نقش در این مقاله بهترین فرش تشریفات برای خریدی  برتررا به شما معرفی می کند.

  - نمونه های متفاوت از فرش تشریفاتی – ظرافت و زیبایی فرش

   

     

   

  برای مشاهده بیشتر نمونه کار تشریفاتی رو متن کلیک کنید

  در مورد کاربردهای فرش تشریفات چه می دانید؟

  فرش های تشریفاتی در مراسم های باشکوه وسالن های تشریفاتی خاص استفاده  می شود. این نوع فرش ها ساده با دو نوار بالا و پایین و پر نقش و نگار است .از فرش تشریفات برای استقبال از میهمانان در: تالارها، هتل ها ، سالن های همایش ، فرودگاه ، رستوران ، فروشگاه های بزرگ ، جشن ها و مکان هایی که مشتریان حساس و ویژه دارند برای جلب توجه بیشتر می توانند از این نوع فرش ها استفاده کنند.

   

  آیا از قیمت فرش تشریفات مطلعید؟

  برای آگاهی از قیمت  فرش تشریفاتی باید توجه کنیم فرش تشریفات با چه نوع نخی بافته می شود. فرش های بافته شده با نخ پلی استر قیمت ارزان تری نسبت به نخ اکرولیک  دارد و از دوام و ماندگاری بیشتری برخوردار است. این نوع فرش ها 320-500-700-1000-شانه در کارخانه بافته می شوند و قیمت آن به دلیل تفاوت در متراژ، دستگاه، شانه و تراکم فرش متفاوت است. پیشنهاد ما به شما خرید بهترین نوع فرش تشریفاتی 100% اکرولیک هیت ست شده با کیفیت و دوام عالی است .البته سلیقه و خواست خریدار شرط اول در خرید فرش تشریفاتی می باشد.

   

   مراحل خرید فرش تشریفات به صورت اینترنتی

  وارد سایت محراب نقش شوید.

  در بخش فرش تشریفات، گالری طرح‌های متنوع فرش تشریفاتی محراب نقش را مشاهده کنید.

  برای ثبت سفارش از بخش تماس با ما با کارشناسان محراب نقش تماس حاصل نمایید.

  کروکی و متراژ دقیق مسجد یا مکان مورد نظررا برای کارشناسان ما ارسال کنید.

  مبلغ پیش‌پرداخت را واریز نمایید.

  پس از تاریخ توافق شده، فرش تشریفاتی دلخواهتان را تحویل بگیرید


  طراحی و توسعه سایت شرکت فرش سجاده ای محراب نقش | کاری از رویش رسانه